Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська кіберспортивна студія WePlay підлаштовується під воєнні реалії. Кіберспорт в Україні вочевидь знаходиться у напівмертвому стані тож студія шукає нові шляхи розвитку та виживання, крокуючи у напрямку звичайного спорту.

Великий професіоналізм, потужності студії та її портфоліо дозволяють сподіватися, що WePlay проявить себе найкращим чином у новому напрямку.  

Сьогодні WePlay оголосили про партнерство зі стрімінговим сервісом MEGOGO, який є власником прав на трансляцію Чемпіонату Світу з Футболу, що буде проходити з 20 листопада по 18 грудня у Катарі. 

У прес-релізі кіберспортивна студія повідомляє, що «на базі студій WePlay Esports проходитиме запис 2022 FIFA World Cup за участю відомих футболістів, тренерів та експертів«.

Важливу угоду прокоментували генеральний продюсер WePlay Максим Білоногов та шеф-редактор розділу «Спорт» Megogo Артем Панченко

«Наша команда давно вже відома відкритістю до будь-яких викликів та професіоналізмом, з яким ми підходимо до кожного проєкту. Студії WePlay у Києві сконструйовані за останнім словом техніки та підходять для висвітлення не лише кіберспортивних подій, а й заходів інших індустрій. Це буде наш пілотний проєкт у сфері футболу, проте ми зробимо все можливе, щоб якість трансляції відповідала рівню Чемпіонату світу», – ділиться Максим Білоногов, chief visionary officer і генеральний продюсер WePlay Esports.

«Ми досить довго шукали партнера для виробництва студій Чемпіонату світу з футболу FIFA 2022 у Катарі, і серед багатьох варіантів обрали саме пропозицію WePlay. Експертиза цієї української компанії визнана у всьому світі. Нагадаю, що WePlay стала однією з тих компаній, що займаються студійним виробництвом матчів Національної Футбольної Ліги у США, де ліга минулого року домовилась про новий телевізійний контракт на $100 мільярдів на 10 років. Ми сподіваємось на те, що в умовах війни зможемо надати нашим користувачам продукт, що відповідатиме рівню головної футбольної події чотириріччя. І що попереду на нас очікує довгострокове та плідне співробітництво», – коментує Артем Панченко, шеф-редактор напрямку «Спорт» у MEGOGO.

Нагадаємо, що раніше партнером MEGOGO у трансляціях різноманітних спортивних подій виступала інша українська кіберспортивна студія Maincast, проте перед війною вона підписала контракт з конкурентом MEGOGO російським стрімінговим сервісом OKKO. 

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну угоду між Maincast та OKKO було розірвано. 

Читайте також: Авторка Кацапського Інферно Діана Федченко у статті розмірковує, щому саме NAVI винні у толеруванні росіян в кіберспорті

Материалы по теме

WePlay Esports адаптуються до війни. Компанія призупиняє роботу своєї турнірної платформи

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet. 

WePlay видав привентивний страйк всім, хто спробує порушити правила ком’юніті-касту відбіркових The International 11

Українська студія WePlay за день до початку кваліфікацій на The International 11 нагадала всім правила ком’юніті-касту, які нещодавно опублікував володар прав на турнір компанія PGL.

WePlay оголосила список талантів, які будуть працювати на відбіркових The International 11

0

Українська студія WePlay оголосила склад українськомовної трансляції відкритих кваліфікацій на The International 11. Ведучими студії будуть штатні коментатори WePlay yXo та strike, інші таланти є або колишніми працівниками студії, як, наприклад, ТЕKCAC або членами спільноти UCAST або взагалі легенди як от TRAVKA.