Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер Entropiq Дмитрий hooch Богданов в твиттере прокомментировал поражение своего коллектива от Gambit Esports на Funspark ULTI 2021. Он отметил, что Entropiq вынесли урок с карты Dust 2, а на Overpass Gambit в целом отыграли лучше, но счет мог бы быть ближе к оппоненту.

Дмитрий hooch Богданов:

1:2 в матче против Gambit Esports. Гг! Получили урок на Dust2, Mirage была хорошей картой, а на Overpass я думаю, они просто в целом были лучше, но счет мог бы быть более равным. Завтра игра против Astralis. Погнали.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Gambit Esports отправили Entropiq в нижнюю сетку на Funspark ULTI 2021

Напоминаем, что Gambit Esports одержали победу над Entropiq в полуфинале верхней сетки плей-офф на Funspark ULTI 2021 со счетом 2:1. Gambit Esports проходят дальше, где сразятся с победителем пары K23 — BIG. А Entropiq в свою очередь падают в сетку лузеров, где сыграют с Astralis.

Материалы по теме

Entropiq вирішили піти з CS2 через відміну відкритих кваліфікацій на Мейджор

0

Європейський клуб Entropiq уклав рішення вийти з дисципліни CS2 пояснюючи це тим, що на найближчому Мейджорі будуть відсутні відкриті кваліфікації.

Перехід українця SENSEI в російську команду Entropiq під час війни – реакція спільноти та лідерів думок

Новина про те, що черговий українець буде виступати за російську команду, сколихнула українську кіберспортивну спільноту. Про перехід SENSEI до Entropiq висловилися Олександр Петрик та Іван Шевцов, також багато негативних коментарів залишили українці в різних пабліках.

Entropiq виставляють Elian на трансфер. Українець SENSEI зіграє за російську команду в якості заміни на ESL Challenger Rotterdam

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше. 

Інсайдер OverDrive пророкує, що українець SENSEi буде грати за російську комнаду Entropiq

За інформацією російського інсайдера OverDrive український гравець SENSEi проходить тест в російській команді Entropiq на місце El1an. Якщо інформація підтвердиться, гравець, який ще зовсім недавно виступав за збірну України та зайняв друге місце на Чемпіонаті Європи, поставить хрест на своїй кар’єрі в рідній країні.