Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Букмекерская компания Париматч не осталась в стороне от трендов и организовала собственный киберспортивный турнир среди реальных спортсменов. В Cyber Суперлига Parimatch сойдутся 12 реальных баскетболистов из сборной Украины по баскетболу. Играть игроки будут не в CS:GO, а в более родной для них баскет, но только виртуальный – NBA 2k20.

Игроков поделили на четыре группы. Играть они будут на этот раз не за сборную страны, а за команды NBA.

Ниже карточки некоторых участников. Первые игры в группах стартуют уже завтра. 

Материалы по теме

Weplay Media Holding подали позов проти Президента України. Weplay Studios нагадали, що не мають жодного відношення до цієї компанії

Громадське повідомляє, що компанія Weplay Media Holding Limited, яка входить до української групи компаній Parimatch, подала позов проти президента України вимагаючи скасувати рішення про запровадження проти неї санкцій.

Володимир Зеленський розглянув петицію щодо зняття санкцій з букмекера Parimatch

Президент України Володимир Зеленський розглянув електронну петицію щодо зняття санкцій відносно найбільшого українського букмекера Parimatch, які було накладено 10 березня 2023 року.

Чи виживе український кіберспорт без Parimatch? На Dexerto вийшла велика стаття на цю тему

Авторитетний англомовний портал Dexerto опублікував велику статтю, присвячену тому, як заборона букмекерської компанії Parimatch вплине на кіберспорт в Україні. Коментарі порталу дали відомі українські діячі, які не раз співпрацювали з ще нещодавно провідним букмекером країни.

БК Паріматч припинив роботу в Україні

Українська букмекерська компанія Паріматч припинила роботу на території України. Сайт компанії в Україні не працює і видає повідомлення “Шановний відвідуваче! Через юридичні причини веб-сайт Parimatch недоступний для гравців, які проживають у цій юрисдикції. Просимо вибачення за незручності.”