Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпион LCK Spring 2018 в состав Kingzone DragonX перешел в состав организации Gen.G.

r158398_608x342_16-9

 Han Peanut Wang-ho за свою карьеру представлял несколько профессиональных команд высшего уровня (SK Telecom T1, Longzhu Gaming и Kingzone DragonX). Среди достижений у игрока первые места на LCK Summer 2016, KeSPA Cup 2016, LCK Spring 2017, Mid-Season Invitational 2017 и LCK Spring 2018. На мировых финалах Peanut занимал 3-4 место в 2016, а также второе место в 2017 году в составе SK Telecom T1. 

Состав Gen.G:

 Lee CuVee Seong-jin
 Song Fly Yong-jun
 Park Ruler Jae-hyuk
 Kim Life Jeong-min
 Han Peanut Wang-ho

Материалы по теме

Найпопулярніші кіберспортивні команди 2023 року

Український кіберспорт живе у бульбашці, де головними кіберспортивними дисциплінами є CS і Dota 2, а однією з найпопулярніших команд світу є NAVI разом з такими брендами, як G2, Vitality, Astralis, Team Liquid та іншими грандами, назви яких звик чути наш глядач.

Генеральний директор Gen.G вважає, що деякі з найбільших кіберспортивних організацій не переживуть «кіберспортивну зиму»

Генеральний директор одного з найбільших кіберспортивних клубів Південної Кореї Gen.G Арнольд Хур нещодавно взяв участь в AMA-сесії на субредіті League of Legends, де він відповів на запитання про свою команду Gen.G і кіберспортивний бізнес загалом.

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends – WORLDS 2022

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends і вже 5 листопада дві команди зіграють суперфінал у форматі Best of 5, який визначить чемпіона WORLDS 2022.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року – повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім