Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик запустив власний пікем до Мейджора в Ріо. Тепер ви можете брати участь у цікавому челенжі, та допомагати своїми грошима ЗСУ, а не Valve, яка толерує і спонсорує росіян.

Навіщо купляти перепустку на Пікем або стікери всередині CS:GO, тим самим віддавати гроші Гейбу, який потім поділиться ними з росіянами? Навіщо віддавати свої гроші Valve, які продовжують працювати в рф?

Ми зробили, як багато хто казав, майже неможливе і за лічені дні створили аналог нашого улюбленого Pick’Em Challenge, але з однією ключовою відмінністю — 100% грошей з нього піде на підтримку Збройних Сил України! Якщо бути точним, то у фонд компетентної допомоги ЗСУ «Повернись живим».

Взяти участь у Пікемі дуже просто:

1. Зробіть донат на сумму від 100 грн на цій сторінці. Важливо! У полі «відправник» вкажіть свій e-mail.

2. На вказаний вами e-mail (перевіряйте папку «спам» теж) після успішної транзакції прийде лист з паролем.

3. Залогіньтесь на pickem.petr1k.live за вашим e-mail та паролем, що ми прислали — та мерщій робити свої пікеми на першу стадію мейджору!

Які призи?

Valve пропонує вам поборотися за медальку та сувенірні кейси, а головним призом цього Пікему стане фантастичної краси ніж Балісонг (Метелик) | Доплер у якості щойно з фабрики! Виграє його той, хто зробить найвдаліші пікеми за всі три стадії IEM Rio Major 2022! Окрім головного є ще 9 інших призів, серед яких M4A1-S (StatTrak™) | Друкопис, Рукавиці «Гідра» (★) | Зміцнені для футляра тощо.

Мерщій брати участь! 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм