Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори показали, як виглядатиме сцена на двох попередніх етапах IEM Rio Major. До того, як турнір переміститься на великий стадіон, команди зіграють стадії Претендентів та Легенд.

Ці дві стадії будуть проходити у відносно невеликій локації, але це дозволить лише вдруге в історії провести весь Мейджор в присутності уболівальників. 

Загалом для матчів будуть використовуватися 40 комп’ютерів, половина з яких буде розташовуватися на сцені, а інша половина за сценою. Таким чином на сцені завжди буде йти один матч і один матч буде перебувати у стадії підготовки. Так само і за сценою буде йти один матч, а інший будуть готувати. 

Також на сцені буде розташовано три великих екрани, на одному з яких без звуку буде транслюватися матч, що проходить за сценою. 

Нагадаємо, що IEM Rio Major стартує вже сьогодні. На турнірі розіграють 1 мільйон 250 тисяч доларів. 

Дивіться також наш рейтинг команд, що беруть участь у Мейджорі. 

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з