Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.

Вперше в історії кіберспорту відбувається щось подібне. Арабські шейхи ставлять в пріорітет не кіберспортменів, а організації, даючи їм можливість виграти найбільші в історії клубів гроші. 

Для попадання в число щасливчиків, які ділитимуть мільйони, потрібно виконати певні умови, наприклад клуб має потрапити в ТОР-8 принаймні у двох дисциплінах. Для перемоги в клубному заліку клуб має перемогти хоча б в одній дисципліні. 

В усіх дисциплінах будуть розподілятися бали, які будуть сумуватися. Чим у більшій кількості дисциплін представлено клуб, тим більше шансів виграти він має. Як ми вже писали раніше саме проведення клубного заліку спонукало чимало клубів відродити склади по не самим популярним дисциплінам, наприклад Starcraft II. Крім того, деякі клуби об’єдналися під спільним тегом, щоб сумарно мати більше дисциплін і шансів. 

20 мільйонів розділять на 16 клубів, причому перше місце отримає 7 мільйонів, а останнє лише 150 тисяч.

Чемпіонат розпочнеться вже 3 липня. На ньому розіграють найбільший в історії кіберспорту призовий фонд в найбільшій в історії кількості дисциплін на одному турнірі найвищого рівня.

Материалы по теме

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.