Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсаидер Алексей OverDrive Бирюков в своём Twitter сообщает, что шведский игрок команды Syman Gaming  Расмус kreaz Йоханссон покинет ростер.

https://twitter.com/ABOverDrive/status/1262464438961127426

Йоханссон играет в составе Syman Gaming с начала февраля 2020 года. За всё время своей профессиональной карьеры kreaz заработал 26 тысяч долларов США призовых.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Менеджер Alliance о конфликте v1lat и Sh4dowehhh: «Устраивать травлю человека просто потому что он тебе не нравится, а у тебя много подписчиков – зашкварно”

На  прошедшем недавно турнире ESL One: Road to Rio в СНГ регионе Syman Gaming заняла шестое место.

Текущий состав Syman Gaming:

Рустем mou Телепов

Санжар neaLaNИшкаков

Давид n0rb3r7 Даниелян

Николас Keoz Джус

Расмус kreaz Йоханссон

 

Материалы по теме

Інсайдер OverDrive пророкує, що українець SENSEi буде грати за російську комнаду Entropiq

За інформацією російського інсайдера OverDrive український гравець SENSEi проходить тест в російській команді Entropiq на місце El1an. Якщо інформація підтвердиться, гравець, який ще зовсім недавно виступав за збірну України та зайняв друге місце на Чемпіонаті Європи, поставить хрест на своїй кар’єрі в рідній країні.

Скільки заробляють професійні гравці CS:GO в залежності від місця у рейтингу HLTV? Інсайдер поділився інформацією

Відомий інсайдер OverDrive поділився рівнем середніх зарплат серед професійних гравців у CS:GO у серйозних клубах. За словами Бірюкова, зарплати залежать в першу чергу від місця команди у рейтингу HLTV.

Інсайдер повідомив, що Edward та Bondik збирають нову українську команду. Читайте подробиці

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

“Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати” – OverDrive поділився інсайдом та думками про звільнення Бумича

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.