Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кілька найбільш популярних у світі кіберспортивних клубів провели переговори з розробником VALORANT Riot Games щодо системи партнерства на наступний рік, повідомили Dot Esports.

У понеділок, 23 травня, Riot провів зустріч, на якій власники команд та менеджери могли задати розробникам запитання щодо системи партнерства. Вся інформація, включаючи декілька документів, знаходиться під суворою угодою про нерозголошення Riot.

Проте, джерела повідомили, що в лігах Північної Америки, Бразилії та Латинської Америки буде від 8 до 10 команд, які будуть безпосередньо запрошені в лігу наступного року. За даними одного джерела, дві інші ліги, розташовані в Європі та Азії, матимуть приблизно таку ж кількість місць.

Команди будуть подавати заявки на запрошення до партнерства з Riot у VALORANT протягом наступних кількох місяців.

Згідно з двома джерелами, стипендія, яка буде виділятися організації буде «шестизначною», але, ймовірно, буде не настільки великою, щоб перекрити командам всі витрати, оскільки більшість провідних команд платять гравцям дуже високі зарплати. За даними джерел, деякі команди вже зараз мають семизначні операційні витрати.

У VALORANT регіональні партнерські ліги стануть шляхом до потрапляння на великі міжнародні турніри, такі як Masters та Champions.

Партнерська система, про яку Riot повідомили 28 квітня, розпочнеться у 2023 році з трьох міжнародних ліг, які пройдуть на лані в присутності глядачів, за умови дотримання правил охорони здоров’я та безпеки. Північноамериканські команди будуть грати разом з командами з Латинської Америки та Бразилії. До другої ліги увійдуть команди з Європи, Росії, Туреччини та MENA. У третю лігу увійдуть команди з Південно-Східної Азії, Кореї, Японії, Південної Азії та Океанії.

Читайте також про те, що вперше в історії платформа Onlyfans сплатила податки до бюджету України.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Іван Johnta Шевцов заснував українське ком’юніті Valorant у Discord. Відомий тренер просуває цілу філософію того, як має розвиватися український валорант

Відомий тренер з CS:GO та Valorant Іван Johnta Шевцов презентував старт розвитку української спільноти у Valorant. Для об’єднання ком’юніті легендарний кіберспортивний діяч створив діскорд-сервер, де можна буде спілкуватися, шукати команду чи тіммейтів та багато іншого.