Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний клуб SK Gaming, який є чи не найстарішим в кіберспорті, відкрив нову штаб-квартиру в Кельні, Німеччина і підписав довготривале партнерство з SONY, розмістивши в офісі понад 40 сучасних технологічних дисплеїв.

Нова штаб-квартира офіційно відкрилася 28 травня і являє собою приміщення площею 2000 квадратних метрів, яке складається з виставкової зони, приміщення для проведення заходів і презентацій, тренувальних і навчальних кімнат, кімнат для переговорів і офісних приміщень. 

База клубу виглядає стильно і водночас по-німецьки аскетично і практично. Більше фотографій можна знайти тут. 

SK Gaming, заснована в 1997 році, є німецькою кіберспортивною організацією, яка була надзвичайно відома в дисциплінах CS 1.6, Warcraft III, Quake III, та інших, а зараз змагається в League of Legends, VALORANT, Clash Royale і Brawl Stars. 

Олександр Мюллер, генеральний директор SK Gaming, прокоментував: «З першої зустрічі з Sony було зрозуміло, що це буде чудова та плідна співпраця. Sony пропонує надзвичайно важливе базове розуміння професійної візуалізації віртуальних світів. Це, у поєднанні з її передовим досвідом у технологіях відображення, ясно показало нам, що Sony є нашим обраним партнером».

Материалы по теме

SK Gaming повертаються в шутери зі своїм першим складом з VALORANT

0

Легендарний клуб SK Gaming презентував свій перший склад з VALORANT. Поки невідомо, де клуб планує виступати, враховуючи франшизну екосистему в грі.

Лучший в Бразилии: сможет ли coldzera вернуться на вершину CS:GO

Недавно двукратный обладатель звания лучшего игрока мира в CS:GO, бразилец Марсело coldzera Давид присоединился к европейскому составу Complexity. На протяжении последних двух лет coldzera демонстрирует не лучшую игроку, перестав быть похожим на свою праймовую версию. Сегодня мы попробуем разобраться, где Марсело свернул не туда, и какие у него ауты есть на данный момент.

Такого никто не ожидал. Семь шокирующих решафлов в CS:GO, которые подкрались незаметно

Любые изменения в жизни всегда даются не просто. Особенно, когда они влияют на множество людей и на их судьбы. Так и в киберспорте, решафлы и перестановки могут пойти на пользу, а могут и нанести непоправимый вред. В этом материале речь пойдет о семи шокирующих решафлов в CS:GO, которые подкрались незаметно.