Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі команди, які зіграють в наступному вже шістнадцятому сезоні ESL Pro League. До 24 колективів увійшли 15 партнерів ліги, ще три команди ESL запросили за власним світовим рейтингом, останні 6 клубів вийшли з Conference Stage.

Перші ігри найпрестижнішої ліги планети з CS:GO стартують після закінчення літнього періоду відпусток 31 серпня. EPL 16 триватиме до 2 жовтня.

Нагадаємо, що буквально щойно до постійних партнерів ESL запросили клуб Heroic. 

Материалы по теме

ESL оголосила про дати і місця проведення IEM Katowice та IEM Cologne у 2023 році

ESL оголосили дати двох своїх найпрестижніших турнірів, які відбудуться у 2023 році. Обидва легендарних історичних турніри матимуть призовий фонд $1 000 000.

IEM Rio Major буде проходити всі 12 днів в присутності уболівальників. Таке відбувається вдруге в історії

Організатори Major Rio зрозуміли, що треба іти на зустріч уболівальникам і кардинально змінили формат турніру. Вдруге в історії мейджорів ігри на сцені в присутності глядачів пройдуть не тільки у фінальній стадії Play-off, а і на стадії претендентів.

ESL відмінила IEM в Китаї та перенесла EPL 17 на 2023 рік

0

ESL відмінили IEM в Китає, про це турнірний оператор повідомив у своєму твітері. Причиною відміни стала епідемія COVID-19, яка останнім часом загострилася в піднебесній.

Інша сторона кіберспорту. Розслідування про те, як ESL, Spirit, OG та інші кіберспортивні організації продовжують працювати з забороненим збанкротілим букмекером

Одним з основних рушіїв кіберспорту безумовно є букмекерські контори, які спонсорують більшість провідних кіберспортивних команд світу та активно вкладають гроші в рекламу на великих кіберспортивних турнірах. Проте є серед них такі, які стали справжніми вигнанцями у світі великого спорту і загалом в цивілізованому світі, проте продовжують активно працювати в кіберспорті, а найбільші кіберспортивні клуби, студії