Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известные комментаторы и другие деятели индустрии в Twitter вспомнили, кем они успели поработать, до того, как начали зарабатывать киберспортом.

Виталий v1lat Волочай:

До того как заработать первые деньги в киберсптрте (а это лет через 10 произошло после старта увлечения) я: – Работал официантом в наливайке – Копал траншеи для проводки – Клал плитку в будущей больнице – Раздавал флаеры у метро – Был грузчиком на складе бумаги.

Ярослав NS Кузнецов:

работал курьером и протягивал интернет по подвалам в то же время что уже был киберспортсменом! уже зарабатывал кнечно свои первые миллионы на Асусах, но чутка не хватало всё равно, поэтому подробатывал!

Сергей Smile Ревин:

Копал канавы за 3 банки колы , отвозил документы в пожарную службу в юр.конторе , печатал документы в полиграфии в центральном пенсионом фонде РФ.

Роман CaspeRRR Лепёхин:

Да студенческая подработка это наше всё) х*рачишь целый день день на каком-то складе, зарабатываешь 50грн, покупаешь пиво и шаурму, доволен.

Материалы по теме

Операційний директор Федерації кіберспорту України розповів, чим займається UESF, чому Монте виключені зі збірної України і назвав нападки v1lat наклепом

На тлі гучного скандалу, спровокованого неможливістю Монте виїхати на IEM Sidney, коли деякі кіберспортивні діячі спробували перекласти всю відповідальність на Федерацію кіберспорту України відбувся подкаст, в якому операційний директор UESF Едуард Анохін спробував відповісти на всі незручні питання.

v1lat звинуватив Федерацію кіберспорту в проблемах Monte і його знову спіймали на брехні. Розповідаємо, навіщо ведеться кампанія по знищенню репутації UESF

Віталія v1lat Волочая в котрий раз спіймали на брехні. Хедлайнер Maincast з фантастичною регулярністю намагається знищити репутацію  Федерації кіберспорту України. Розказуємо про черговий скандал і розповідаємо навіщо v1lat це робить.

Віталій Волочай принизливими словами облаяв Федерацію Кіберспорту України. Пояснюємо, чому v1lat перетнув межу

Співзасновник студії Maincast Віталій Волочай вкотре розкритикував Федерацію Кіберспорту України. На думку Вілата українські кіберспортсмени мали терпіти приниження і продовжувати грати на ганебному турнірі IESF. Один з наймедійніших осіб українського кіберспорту повернувся на 15 років назад до примітивних образ не гідних вихованої людини.

Віталій Волочай звивнуватив голову Міжнародної Федерації Кіберспорту IESF Влада Марінеску у поверненні росіян в кіберспорт за гроші

Віталій Волочай у своєму телеграмі прямо звинуватив голову Міжнародної Федерації Кіберспорту IESF Влада Марінеску в тому, що він організував повернення росіян на міжнародну арену.