Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенда українського CS Данило ZEUS Тесленко на благодійному стрімі в гостях в Арсенія Триноженко розповів про те, як змінювалося відношення харків’ян до Росії.

«У мене багато знайомих думали, що Харків росіяни швидко заберуть і міркували — ну якщо заберуть, ну будемо в Росії значить. Вони не мали віри, що в нас така сильна армія, вони думали, що буде, як із Кримом. А потім, після бомбардувань, після Бучі, думки сильно змінилися.

…дуже багато хто їздив до Росії, спілкувався, багато у кого в тому самому Бєлгороді родичі. Дивилися, що там живуть краще, більше зарплати.

У 14-му році настрої були 50-50, а можливо навіть більше ніж 50% були за Росію, а зараз відсотків 15-20, а може 10 за Росію».

В кінці стріму гості домовились робити такі стріми кожного тижня. Загалом на стрімі було зібрано 230 000 гривень на підтримку ЗСУ. Найбільший донат склав 50 000 гривень.

 

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко емоційно відреагував на зняття санкцій з Virtus.pro і констатував, що кіберспорт не є справжнім спортом

Чемпіон Світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко емоційно, не обираючи слів прокоментував можливе зняття санкцій з команди Virtus.pro, про яке ми писали нещодавно. 

Ceh9 виборов кубок BLAST, зробивни найбільший донат у благодійному конкурсі від NAVI

NAVI завершили свій збір грошей у фонд Сергія Притули.   Тиждень тому українська організація оголосила про благодійний збір грошей, за результатами якого учасники мали можливість отримати призи від NAVI в тому числі прапор України з автографами гравців, а також головний приз — кубок весняного фіналу BLAST, який мав дістатися тому, хто пожертвує найбільшу суму.

Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на благодійний аукціон чемпіонську медаль з IEM в Гановері, проте є нюанс…

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.