Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv виступає на закритих європейських кваліфікаціях до IEM Dallas 2022. Два перших місця кваліфікацій отримають право поїхати в Даллас на світовий фінал і поборотися за 250 000 доларів.

В першому матчі кияни зіткнулися з Copenhgagen Flames, та програли з рахунком 1-2, після чого впали до нижньої сітки. 

Результат матчу

Статистика матчу

В сітці лузерів українська команда зустрілася з легендарними fnatic, які зараз не в формі, але одна назва команди вже може увігнати в жах. 

Суперники розмінялися картами та все вирішувалося на Ancient. Початок гри сповіщав про швидкий кінець на користь європейців, але хлопцям якимсь чином вдалося закамбечити та відправити fnatic на відпочинок робити заміни у складі.

Наші хлопці проходять далі, але до бажаної квоти прийдеться виграти ще два матчі проти сильних суперників. 

Результат матчу

Статистика матчу

Наступний матч EC Kyiv зіграють з програвшим в парі BiG — MOUZ, будь-хто з цих команд є дуже грізним суперником, але ми віримо в українців. 

Сітка турніра

Нагадаємо, що легендарний Guardian зібрав нову національну команду гравців. Читайте про це тут. 

Материалы по теме

Diablo Immortal заробляє для Blizzard майже 2 мільйони доларів на добу. Гра стала найяскравішим прикладом лудоманії у мобільних іграх

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

EC Kyiv здобули чергову перемогу на міжнародному турнірі і вийшли у фінал нижньої сітки ESEA Advanced Season 41 Europe

0

Українська команда EC Kyiv без проблем перемогла команду Apeks та пройшли у фінал нижньої сітки ESEA Advanced Season 41 Europe.