Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб LEO Gaming повідомив про звільнення двох гравців. Новина про це з’явилася в телеграм-каналі клубу. Хоча клуб грає вже тривалий час на фоні інших професійних українських команд LEO займає останні позиції. Судячи з усього незадовільні результати і стали причинами змін.

Виходимо до вас з важливими новинами. Нашу команду покидають fenny та sleiden. Ми бажаємо хлопцям кар’єрного росту та дякуємо їм за внесок у розвиток нашого складу.

Ми вже тестуємо нових гравців, тому не забувайте слідкувати за соцмережами, щоб дізнатися імена нових гравців.

Читайте також: Як рік повномасштабної війни змінив український кіберспорт

Материалы по теме

Український клуб Leo Gaming, що належить підсанкційній компанії LEO, змінив логотип і назву

0

Клуб Leo Gaming повідомив про повний ребрендинг та зміну назви. Судячи з усього це пов’язано з санкціями, які було накладено указом РНБО на материнську компанію Leo, через що вона тепер не може легально працювати в Україні.

Навколо Кубку Незалежності з Dota 2 розгорнувся скандал. Федерація Кіберспорту України надала офіційного листа з поясненням ситуації

Кілька днів тому в українському кіберспорті спалахнув черговий скандал. На чемпіонаті з Dota 2, присвяченому Дню Незалежності України, який проводила Федерація Кіберспорту України, одна з команд-фіналісток звинуватила іншу команду у підміні гравця заявленого складу на іншого гравця з громадянством Росії, що було заборонено правилами турніру.