Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українську студію кіберспортивних трансляцій WePlay номінували на престижну міжнародну премію EMMI у розділі ESPORTS CHAMPIONSHIP COVERAGE. Унікальним у цій події насамперед є те, що WePlay серед номінантів є єдиною незалежною студією у той час, як інші номінанти — це самі компанії-розробникі ігор і їхні титульні події, а саме Valve, Riot, Blizzard та EA Sports.

WePlay потрапили у шорт-лист премії за організацію WePlay AniMajor. У категорії, окрім української студії, на премію будуть претендувати надзвичайно видатні події кіберспорту, а саме:  League of Legends Worlds 2021 Final, The International 10, Owerwatch League 2021 Grand Final та Ultimate Madden Bowl Finale. 

Минулого року перемогу отримав фінал чемпіонату світу з League of Legends.

Материалы по теме

На Reddit провели дослідження читів для Dota 2 і з’ясували, що без наслідків працюють навіть безплатні хаки 2020 року

Дописувач Reddit підняв важливу тему про абсолютну безпорадність VALVE у боротьбі с читами в Dota 2. Геймер провів дослідження відкритих безкоштовних читів і дійшов висновку, що навіть дуже старі і всім відомі чити все ще відмінно працюють в Dota 2 і за них не можна отримати бан, граючи матчмейкінг.

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

Riot Games запроваджують ігрові капсули, половину доходів від яких отримають команди-партнери

0

Riot Games  до свого великого турніру з VALORANT в Бразилії введуть в гру лімітовані капсули VCT LOCK//IN Capsule, присвячені 30 клубам-партнерам, що будуть грати у франшизних лігах екосистеми тактичного командного шутера Riot.

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.