Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Российская киберспортивная организация Team Unique в своей официальной группе ВК объявила о подписании нового коллектива в дисциплине CS:GO. В него вошли бывшие игроки состава 100PingGods из Казахстана.

Ребята ушли из предыдущей организации 19 августа после завершения срока действия контрактов. Предыдущий состав Team Unique по CS:GO провёл последний турнир в июле, в групповом этапе ESEA Season 37: Premier Division. Тогда команда заняла 33-48 место.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Когда фанаты не знают границ — стример xQc не может вернуться домой из-за преследований поклонников

Состав Team Unique по CS:GO:

  • Жандарбек sorrow Мамурбек
  • Алихан w1nt3r Копжанов
  • Аман icem4N Сейткалиев
  • Сулеймен dukefissura Оразалы
  • Алгат smiley Абдул

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.