Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Определились комментаторы всеми ожидаемого шоу-матча старого состава “Рожденных Побеждать” против нынешнего, который пройдет 1 августа.

Именно эта связка комментаторов комментировала победный для Na’Vi финал WCG 2010, в котором они одолели mTw.

В список русскоязычных талантов, которые будут освещать матч также вошли: Александр Petr1k Петрик, Алексей xaoc Кучеров и Андрей B1ad3 Городенский. Хостом русскоязычной студии будет Михаил Olsior Зверев.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Electronic о шоу-матче против NAVI-2010: «Думаю, что в CS:GO будет совсем не тяжело»

Напомним, что в этот раз шоу-матч также будет освещать и англоязычные таланты: Андерс Anders Блюм, Джейсон moses О’Тул, Якоб Pimp Виннече, Халвор vENdetta Гюльстёль и Трес stunna Сарантус.

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив, що китайські команди їдуть на турнір Путіна через вказівку керівництва Китаю

0

Наратив про кіберспорт поза політикою вкотре спростовує той факт, що китайські команди, які відвідають турнір президента Росії Путіна їдуть на змагання за вказівкою керівництва Китаю.

V1lat пообіцяв світовим грандам Dota 2 влаштувати пекло через їх бажання поїхати на турнір “Ігри майбутнього”

Український коментатор Віталій V1lat Волочай спробував привернути увагу чисельних команд, які планують брати участь в турнірі Путіна Ігри майбутнього. Він пригрозив топовим світовим колективам проблемами з візами через їх підтримку тероризму.

Операційний директор Федерації кіберспорту України розповів, чим займається UESF, чому Монте виключені зі збірної України і назвав нападки v1lat наклепом

На тлі гучного скандалу, спровокованого неможливістю Монте виїхати на IEM Sidney, коли деякі кіберспортивні діячі спробували перекласти всю відповідальність на Федерацію кіберспорту України відбувся подкаст, в якому операційний директор UESF Едуард Анохін спробував відповісти на всі незручні питання.

v1lat звинуватив Федерацію кіберспорту в проблемах Monte і його знову спіймали на брехні. Розповідаємо, навіщо ведеться кампанія по знищенню репутації UESF

Віталія v1lat Волочая в котрий раз спіймали на брехні. Хедлайнер Maincast з фантастичною регулярністю намагається знищити репутацію  Федерації кіберспорту України. Розказуємо про черговий скандал і розповідаємо навіщо v1lat це робить.