Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Виталий «V1lat» Волочай, комментатор и со-основатель студии Maincast прокомментировал уход TobiWan с киберспортивной индустрии в своем Twitter.

Публикуется с сохранением пунтуации источника

Тоби удалили. Больше его на матчах в доте мы никогда не услышим. Небывалый успех! Надеюсь все кто добивал его счастливы, и даже сейчас его коллеги посылают его нахер, постфактум, тупо впрыгивая в хайптрейн. Никто и не попытался найти решение проблемы. Молодцы. Нет слов

Ранее TobiWan опубликовал с своем Twitter развернутое заявление о завершении деятельности комментатора и уходе со сферы киберспорта.

Материалы по теме

«Чи готовий Вілат до відвертого діалогу з повагою до співрозмовника?» — Олексій Малецький відповів на випад Волочая і запросив його на своє шоу

0

Олексій yXo Малецький у своєму телеграмі дав розгорнуту відповідь на випад Віталія V1lat Волочая і запросив останнього прийти до нього на Вуса шоу для «відкритого діалогу». Публікуємо повний текст звернення зі збереженням синтаксису та орфографії.

«Фу б…ь. Позорище н..уй», — Віталій V1lat Волочай жорстко розкритикував інтерв’ю Олексія Малецького з Марією Гуніною

Віталій v1lat Волочай жорстко розкритикував Олексія yXo Малецького за його інтерв’ю з росіянкою Марією Гуніною. У кількох постах хедлайнер студії Maincast жорстко пройшовся по головному таланту конкурентів з WePlay. Більш того Волочай згадав і пост самого Малецького, де той критикував тих, хто запрошує росіян до діалогу і називав їх біосміттям.

V1lat звинуватив конкуруючу студію у тому, що вони брали гроші від 1xbet

0

Співзасновник студії Maincast Віталій V1lat Волочай звинуватив конкуруючу студію Weplay у співпраці з відомим російським букмекером, бо, за його інформацією, саме Weplay займалися організацією трансляції церемонії нагородження HLTV Award Show 2022.

Малороси з українським громадянством Yuragi та Yatoro встали на захист російського гравця з команди Virtus.pro, що належить пропутінському олігарху

Черговий скандал в українському кіберспортивному просторі спалахнув через американського українця клубу OG Артема Yuragi Голубєва, до скандалу доєднався і чемпіон TI10 українець Yatoro.