Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve повідомили, що планують змінити формат кваліфікацій на наступний мейджор. Хоча компанія поки не розкриває подробиць, проте відомо, що нові правила почнуть діяти вже на найближчому офіційному турнірі від Valve.

На цей час відомо тільки те, що Valve буде напряму запрошувати частину команд, які «гарно проявили себе на турнірах Valve та сторонніх турнірах» у закриті кваліфікації. 

Судячи з усього, на такі зміни компанію надихнули результати останнього мейджору, коли ряд команд, в тому числі Astralis та G2 не змогли подолати рівень кваліфікацій та пройти на Мейджор. 

 Безумовно, відсутність таких медійних команд негативно вплинула на перегляди Чемпіонату Світу. Разом з вильотом майже всіх основних лідерів на груповій стадії турніру це призвело до значного падіння переглядів турніру від Valve у порівнянні з двома попередніми мейджорами. 

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.