Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Сеулі, Південна Корея, стартував головний турнір року з League of Legends. WORLDS 2023 проходитиме з 10 жовтня по 19 листопада, 22 найкращі команди світу розіграють між собою призовий фонд у розмірі 2,225 мільйона доларів США до яких додасться певна сума з цифрової перепустки на івент (25%), але її розмір стане відомим пізніше.

Система проведення

Спочатку 8 команд, розбиті на дві групи зіграють стадію Play-in. Лише дві команди продовжить змагатися в основній стадії турніру.

Далі 16 команд зіграють за швейцарською системою. Вісім найсильніших колективів гратимуть в стадії на вибування за олімпійською системою, де всі ігри проходитимуть у форматі до трьох перемог на п’яти картах. Переможці отримають титул, кубок і найбільшу частку призового фонду.

Пряма трансляція українською

Нажаль офіційна студійна трансляція турніру українською відсутня, проте є трансляція Захара Беркута, де він намагається висвітлювати максимум матчів.

Офіційна англомовна трансляція

Учасники турніру

Учасники, які вже в основній стадії

Учасники, які грають в Play-in

Сітка Play-in

Сітка швейцарської системи

Сітка Play-off

Підсумки турніру можна знайти на цій сторінці. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Анонс турніру Road to Glory з League of Legends з призовим фондом в 30000 грн

0

В Україні відбудеться досить помітний турнір з дисципліни League of Legends під назвою “Road to Glory“! На рідкісному для цієї дисципліни турнірі розіграють аж 30000 грн!