Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Плювали гравці та команди на пікеми шанувальників та прогнози аналітиків і порталів. Як завжди кожен Мейджор — це низка несподіванок, які призводять до непередбачуваних результатів. Схоже так буде і цього разу, тож погляньмо на головні несподівані результати перших двох днів Мейджору, які нас здивували найбільше.

№1 Gamer Legion [16:10] Vitality

Найнеочікуванішим результатом першого дня Мейджора безумовно стала перемога Gamer Legion над Vitality, на яку не очікував взагалі ніхто. Нещодавні переможці EPL 16 не просто програли, їх буквально принизили. Майже всі гравці бджілок зіграли з від’ємним рейтингом у тому числі зірковий ZywOo, який настріляв нещасні 0,99

Перед турніром GL зухвало обіцяли здивувати на Мейджорі, всі над ними посміялися, а вони таки здивували. До речі вони ще й знищили 9z, що може і не подвиг, але прямий шлях до виходу у легенди.

№2 Grayhound [19:17] Cloud9

Буквально всі записували австралійців в абсолютні аутсайдери мейджора, які будуть не в змозі виграти бодай одну гру, а вони взяли й виграли у команди з ТОР-5 світового рейтингу.

Так, це була перемога «на тоненькому», проте вона сталася. Однак не слід вважати, що ми недооцінили команду з Австралії, зовсім ні. Grayhound дуже і дуже слабкі, про що свідчать дві інші програні ними гри. Перемога ж над Cloud9 сталася через унікально погану форму, яку привезли в Бразилію росіяни. 

№3 MOUZ [16:6] Outsiders

Всі знають, що Мауз постійно прогресують і всі знають, що аутсайдери не таки вже й сильні, тому в цьому матчі здивував не стільки результат, як нищівний рахунок, з яким поступилися росіяни. 

Доречі frozen показав видатну форму, просто спаплюживши суперників. Окрім росіян MOUZ перемогли і EG і вже в кроці від проходу в легенди Мейджора.

№4 Outsiders [16:12] Vitality

Після того, як аутсайдери були розтоптані Мишами, вони взяли й… обіграли Vitality. Схоже не тільки Cloud9 привезли на Мейджор поганющу форму, а й одні з головних претендентів на титул. 

Аутсайдери ж навпаки розігралися і вже мають дві перемоги, значно збільшивши свої шанси пройти в легенди. 

Vitality, своєю чергою, навпаки знаходяться в кроці від вильоту з турніру. Безумовно це головна сенсація і команда ZywOo має всі шанси повторити «успіх» своїх колег з G2, які провалили RMR.

№5 BNE [16:11] BIG

Команда з маленького Косова дивує другий Мейджор поспіль і це вже стає звичкою. Взагалі то перемогу BNE над останнім часом дуже нестабільними BiG назвати сенсаційною складно, проте сенсаційним є те, що косовари йдуть по турніру зі статистикою 2-0 і тотально домінують над своїми суперниками, от, наприклад 00nation вони обіграли 16-3 і це дуже серйозна заява на круту форму. 

Цікаво, що матч за статус легенд BNE зіграють з GL, а отже хтось з аутсайдерів турніру вже точно пройдуть у легенди з рахунком 3-0.

№6 Відстійний виступ бразильських команд

На Мейджор в Ріо вийшло аж 17 гравців з Бразилії та хай нині серед всесвітнього топу і не видно колективів з Південної Америки, але ж всі сподівалися, що в рідних стінах бразильці запалять…

Вони і запалюють, але мова йде тільки про шалених бразильських уболівальників, а от команди перебувають на межі вильоту з турніру. Imperial та 00nation програли по дві гри поспіль, а FURIA зіграла 1-1 і теж не демонструє суперформи. 

Якщо всі бразильці не вийдуть в легенди — це стане головною сенсацією стадії претендентів на IEM Rio Major. 

Читайте також про наш рейтинг команд Мейджора, який вже дав тріщину.

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з