Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда NAVI сенсаційно програла G2 і стала другим фаворитом, який вилетів з ESL Pro League 16, не потрапивши навіть в четвірку найкращих.

NAVI -vs- G2

На першій карті чорно-жовті не без проблем, але взяли свій пік Dust 2. Проте вже на inferno G2 повністю перехопили ініціативу і впевнено переграли команду Сімпла з рахунком 16-9. 

Нажаль на de_mirage у NAVI взагалі нічого не клеїлось. Вони програли за атаку 5-10 і навіть вдало почали за захист, проте G2 взяли перший бай і впевнено довели гру до кінця з рахунком 16-9. 

Матч відмітився черговими кібератаками на акаунти українських гравців NAVI.  Так само як і у матчі проти Heroic, атака йшла саме на s1mple, sdy та b1t. В результаті на третій карті гравцям замінили акаунти на резервні, бо ESL нічого не могла зробити з атакою, яка відбувалася через steam. 

Також не можна не відмітити дуже слабку гру Електроніка, хоча й інші гравці, за виключенням Сімпла, за результатами матчу впали в мінуса. 

Vitality -vs- Outsiders

У другому півфіналі Outsiders нав’язали запеклу бійку своїм європейським суперникам, проте попри додаткові на другій карті рахунок на табло виявився сухим. Як завжди запорукою перемоги стала відмінна гра ZywOo.

Вже сьогодні о 20:00 в півфіналі G2 зустрінуться з Vitality за вихід у суперфінал EPL 16. В другому півфіналі о 16:30 зіграють Cloud9 проти Liquid.

Більше інформації ви можете знайти у нашому репортажі.

Материалы по теме

Asus та Artline за підтримки NAVI зібрали більше мільйона гривен для допомоги України

Український офіс ASUS та вітчизняний збиральник ПК компанія  Artline за підтримки клубу NAVI провели благодійну лотерею, де розігрували потужний ПК у патріотичному дизайні та інші призи.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Riot Games розповіли про перший турнір, що відкриє новий сезон Valorant Champions Tour. Турнір знаменуватиме перехід гри з відкритого формату до формату франшизних ліг і відбудеться у Бразилії на арені на 10 000 місць.

Експеримент наочно довів, що сексизм повсюдно присутній у кіберспорті і відлякує жінок від нього

Організація Жінки в іграх Аргентини, яка займається створенням більш інклюзивного простору для жінок в іграх у країні, провели дуже цікавий  експеримент, який показує, з якими складнощами стикаються дівчата, коли намагаються конкурувати в іграх та кіберспорті.