Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенда польського CS:GO Януш Snax⁠ Погожельський у інтерв’ю порталу HLTV.org прокоментував свою успішну гру в якості стендіна за команду ENCE. Інтерв’ю було взято до фіналу турніру, де команда ENCE розгромно програла, проте Snax зміг заявити про себе і отримав шанс повернутися на просцену.

Після досвіду гри за ENCE, я розумію, що тепер відкритий для будь-яких пропозицій від команди. Я хочу довести, що здатен до перемог на вищому рівні. Я досвідчений гравець на ланах, тому завжди демонструю спокійну та виважену гру…

Я просто хочу мати одну роль, як тут у ENCE. Раніше, я був і капітаном, снайпером та навіть опорником на Б базі, але після двох років гри за тір-2 польскі організації я зрозумів, що найкраще граю на ролі люркера…

Ми вже перемогли G2 та навіть топ-1 команду світу FaZe, тому я вірю, що ми зможемо виграти у фіналі. Це було б справді чудово, після стількох років, повернутися, і допомогти команді виграти такий турнір.

З огляду на результати ветерана цікаво, чи зможе Януш Погожельський отримати запрошення до команд ТІР-1 рівня.

Читайте також про результати IEM Dallas 2022, якій щойно закінчевся в Америці.

Материалы по теме

Паша Біцепс поглузував з NAVI і Бумича, запропонувавши колишнього тіммейта у склад чорно-жовтих

0

Легендарний польський кіберспортсмен Паша Біцепс влучно поглузував на тему Бумича, а заодно просватав NAVI свого колишнього тіммейта Снакса.

Snax может собрать свой польский состав по CS:GO

0

Януш Snax Погожельски решил собрать новую польскую команду. Об этом стало известно из Twitter одного из участников нового польского состава. А нем он отметил несколько игроков, которые будут представлять этот ростер.

Snax становится свободным агентом

0

Организация Anonymo объявила, что они расстались с Янушем «⁠Snax⁠» Погожельский. 28-летний поляк бездействовал с начала декабря, решив взять перерыв до конца года, чтобы подзарядить батареи после неудачного турнира на ESL Pro League S15 Conference.