Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Фінський турнірний оператор Elisa набирає обертів та анонсував великий турнір, переможець якого окрім великої суми призових отримає квоту у стадію Play-In на IEM Katowice 2023.

Elisa Masters Espoo 2022 збере 12 команд, серед яких розіграють призовий фонд у 200 тисяч доларів. Чемпіонат відбудеться в місті Еспоо, Фінляндіяз 16 по 20 листопада, а етап плей-офф відбудеться на стадіоні Espoo Metro Arena, місці, яке в основному використовується для хокею з шайбою і може прийняти близько 7000 глядачів. Місто Еспоо розташоване на півдні Фінляндії.

Турнір буде пов’язаний з ESL Pro Tour, а переможець отримає запрошення на етап Play-In наступного року IEM Katowice разом із левовою часткою призового фонду.

12 команд будуть поділені на дві групи та змагатимуться у класичному груповому етапі, з якого шість вийдуть у плей-офф. За переможцями кожної групи буде зарезервовано два місця у півфіналі, а команди, які посідають друге та третя місця, зустрінуться у чвертьфіналі. Вибіркові етапи будуть проходити на очах у публіки та проводитимуться за стандартною сіткою з вибуванням від однієї поразки.

Вісім команд, які беруть участь у заході, будуть запрошені організаторами, а решта чотири пройдуть кваліфікацію через Elisa Invitational. ENCE були першою командою, яку запросили на турнір.

«Ми активно організовуємо кіберспортивні турніри з 2019 року, і поки що це найбільший турнір у наших кіберспортивних починаннях. Як фінський оператор, ми хочемо дати фінським гравцям шлях до міжнародних турнірів світового класу», – Міка Лепісто, директор Elisa з розвитку нового бізнесу та партнерства.

«Наші чемпіонати EPT, IEM Katowice та IEM Cologne, призначені для того, щоб на них були представлені найкращі команди з усіх куточків земної кулі. Завдяки цьому партнерству ми продовжуємо робить наші турніри глобальними видовищами в рамках календаря змагань CS:GO», – додали Шон Кларк з ESL.

На цей час ще не відомі команди, які отримають прямі запрошення, окрім ENCE, та команди, які пройшли кваліфікації. 

Читайте також про виступ української команди EC Kyiv, яка саме змагається на відбірковому турнірі Elisa.

Материалы по теме

Elisa Esports усунули усі російські клуби від участі в своїх турнірах з CS:GO

Великий фінський турнірний оператор Elisa Esports виступили з заявою про усунення російських команд від участі в турнірах з CS:GO.