Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Засновник команди B8 Данило Dendi Ішутін повідомив про повний розпуск складу своєї команди з Dota 2. Чинний гравець записав відео з поясненням ситуації, та наголосив на тому, що він не зупиниться і нам слід чекати на новий склад по Dota 2. Сподіваємося цей склад не буде містити росіян, а буде складатися з українців та, на крайній випадок, європейських гравців. 

Ми вирішили розпрощатися з нашим Dota 2 складом, як би сумно це не звучало, але результати в нас дійсно незадовільні, тому ми вирішили розійтися. Ми старалися набрати хлопців, які підходять одне одному за різними параметрами. 

Багато часу в нас зайняв відбір цих гравців. Ми знайшли десь 70+ гравців, які потрапили до нас на радар, по 25 людей на три позиції, які ми шукали.

В нас була дуже низька точка старту, нам було дуже складно, проте ми продовжували свою працю. Ми дуже багато тренувалися, по 10 годин на день. 

Як тільки почалася війна наш тренувальний процес зламався, в цілому грати в доту стало складно, це дуже вплинуло на команду. Ми не змогли пройти не на перші не на другі кваліфікації DPC. Всі дуже засмутилися. 

Це не той результат на який ми очікували, тому ми прийняли рішення розійтися. 

Достатньо складно збирати склад по доті з нуля, але ми, як організація B8 готові до труднощів і сприймаємо це як можливість. Чекайте інформацію по новому Dota 2 складу. 

 

Читайте також про критику Олексія Слабухіна командних бандлів в Dota 2. На думку автора Дота перетворилася в проект для монетизації.

Материалы по теме

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.