Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Засновник команди B8 Данило Dendi Ішутін повідомив про повний розпуск складу своєї команди з Dota 2. Чинний гравець записав відео з поясненням ситуації, та наголосив на тому, що він не зупиниться і нам слід чекати на новий склад по Dota 2. Сподіваємося цей склад не буде містити росіян, а буде складатися з українців та, на крайній випадок, європейських гравців. 

Ми вирішили розпрощатися з нашим Dota 2 складом, як би сумно це не звучало, але результати в нас дійсно незадовільні, тому ми вирішили розійтися. Ми старалися набрати хлопців, які підходять одне одному за різними параметрами. 

Багато часу в нас зайняв відбір цих гравців. Ми знайшли десь 70+ гравців, які потрапили до нас на радар, по 25 людей на три позиції, які ми шукали.

В нас була дуже низька точка старту, нам було дуже складно, проте ми продовжували свою працю. Ми дуже багато тренувалися, по 10 годин на день. 

Як тільки почалася війна наш тренувальний процес зламався, в цілому грати в доту стало складно, це дуже вплинуло на команду. Ми не змогли пройти не на перші не на другі кваліфікації DPC. Всі дуже засмутилися. 

Це не той результат на який ми очікували, тому ми прийняли рішення розійтися. 

Достатньо складно збирати склад по доті з нуля, але ми, як організація B8 готові до труднощів і сприймаємо це як можливість. Чекайте інформацію по новому Dota 2 складу. 

 

Читайте також про критику Олексія Слабухіна командних бандлів в Dota 2. На думку автора Дота перетворилася в проект для монетизації.

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Dendi купили шейхи. Легенда Доти буде транслювати нікому не цікавий турнір від Global Esports Federation

Данило Dendi Ішутін анонсував трансляцію турніру Global Esports Games 2023 на своєму каналі на Твітч, на який підписано більше мільйона глядачів. Українська легенда Dota 2 буде стрімити турнірі збірних восьми країн з 12 по 16 грудня.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x