Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розпочинається третій ігровий день IEM Cologne 2022 і ми пропонуємо вашій увазі розклад та огляд матчів, яки будуть проходити сьогодні. Частина команд вже забезпечила собі місце у Play-off і буде змагатися лише за більш вигідний посів у фінальній сітці, а от інша частина буде змагатися за життя на турнірі. Хтось залишиться за бортом, а хтось потрапить у ТОР-8 престижного чемпіонату.

Liquid -vs- 00NATION — Початок о 13.30 (на вибування)

На наш погляд у цьому матчі зіграють дуже рівні команди, проте букмекери віддають значну перевагу саме Liquid. Своєю чергою ми візьмемо на себе сміливість припустити, що переможе легенда coldzera, по перше за нього хочеться вболівати по друге Ліквід здалися незібраними, а дуже неприємна поразка від спіріт, коли американці майже виграли, могла негативно вплинути на їх настрій. 

Outsiders -vs- FURIA — Початок о 13.30 (на вибування)

Букмекери вважають ці команди рівними, а от ми не зовсім згодні. Хоч нам і до вподоби вболівати за FURIA, але все каже за те, що перемогу у матчі на вибування здобудуть Outsiders. Обидві команди не в найкращій формі, проте фурія якось зовсім закисла. 

Робимо ставку на перемогу Outsiders, але вболіваємо за бразильців.

Spirit -vs- FaZe — Початок о 17.00 (за вихід у фінал групи B)

FaZe не у найкращій формі, Spirit тільки но зробили заміну снайпера. Обидві команди подолали не надто сильні команди у першому турі групової стадії та виглядають майже як рівні суперники. Звісно між командами лежить прірва у 10 місць світового рейтингу, а букмекери вважають FaZe відвертими фаворитами, проте нам здається, що це буде дуже складний для обох команд поєдинок. 

Spirit мають у ньому великі шанси на перемогу, проте ми все ж віддамо перевагу FaZe як більш досвідченій команді. 

Cloud9 -vs- Astralis — Початок о 17.00 (за вихід у фінал групи B)

У другому півфіналі групи B Cloud9 є фаворитами проти колись легендарних данців. Змінився склад — змінилися реалії та Astralis вже не є абсолютною зброєю. Як і більшість експертів ми погодимося з думкою про те, що в матчі переможе російська команда, що виступає під прапорами клубу з США.

MOUZ -vs- Vitality — Початок о 20.30 (на вибування)

Vitality відверто розчаровують на цьому турнірі, а MOUZ навпаки не такі погані, як можна було припустити. Проте букмекери вважають явними фаворитами саме Vitality, ми з цим не згодні, але теж не поставимо на MOUZ. 

На нашу думку, шанси у цьому матчі 45-55 на користь Vitality, тобто шанси дуже рівні.

NiP -vs- G2 — Початок о 20.30 (на вибування)

І знову у матчі на вибування зустрічається дві досить рівні команди, які ще й займають сусідні сходинки світового рейтингу. Обидві команди не у найкращій формі, обидві команди вочевидь не зможуть виграти IEM Cologne 2022, але хто з них гірший? 

Помилитися дуже легко, але зробимо ставку на перемогу G2. Ніко і команда мають тягнути цей матч на вольових, звісно якщо вистачить пороху після вчорашнього матчу проти ENCE, де G2 мали набратися впевненості у собі. 

Дивіться також більше цікавої та корисної інформації про турнір IEM Cologne 2022 в анонсі а також трансляції з турніру. 

Дивіться наші прогнози на другий день групової стадії турніру. 

Материалы по теме

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Riot Games розповіли про перший турнір, що відкриє новий сезон Valorant Champions Tour. Турнір знаменуватиме перехід гри з відкритого формату до формату франшизних ліг і відбудеться у Бразилії на арені на 10 000 місць.

Експеримент наочно довів, що сексизм повсюдно присутній у кіберспорті і відлякує жінок від нього

Організація Жінки в іграх Аргентини, яка займається створенням більш інклюзивного простору для жінок в іграх у країні, провели дуже цікавий  експеримент, який показує, з якими складнощами стикаються дівчата, коли намагаються конкурувати в іграх та кіберспорті.