Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Logitech G презентує революційну серію PRO, у якій ігрову клавіатуру та геймерську мишу розробили в партнерстві з професійними гравцями. Нові девайси відповідають всім вимогам майстрів кіберспорту й забезпечують неповторний досвід і великі перспективи в грі.

Серія Logitech G PRO створена для тих, хто прагне досконалих рішень і блискавичних перемог. Витончений дизайн, інноваційні технології, фантастична продуктивність. Пристрої Logitech G — найкращий вибір для професійної гри.

Миша Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

Ігрова миша Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 — найточніша й найшвидша модель серії PRO для справжніх чемпіонів. Передовий пристрій отримав гібридний оптико-механічний перемикач LIGHTFORCE, що дозволив поєднати швидкість оптичної миші та відчуття механічної. Така синергія забезпечує надійну оптичну активацію з наднизькою затримкою, а також найкращі механічні характеристики для чіткого тактильного клацання. Чіткий відгук, миттєва реакція, максимум надійності — ідеальне поєднання двох технологій для впевнених перемог.

Найлегша в історії професійна миша важить до 60 грамів, що на 25 % менше, ніж стандартні бездротові миші PRO. Додайте практичну відсутність тертя при ковзанні, ергономічність і функціональність, — та отримайте ідеальний інструмент для максимально відлагодженого контакту між гравцем та грою.

Миша Logitech G PRO X оснащена запатентованим датчиком HERO 2, що забезпечує відстеження зі швидкістю понад 500 дюйм/сек., роздільну здатність 32 000 точок на дюйм та найкращу у своєму класі частоту кадрів у 25 кГц. Унікальна конструкція з подвійною матрицею збільшує робочий діапазон для збереження ефективності відстеження навіть під час підіймання чи нахилу миші, що гарантує гравцеві повну впевненість, особливо під час напружених ігрових сеансів, коли рахунок йде на долі секунди.

Безперервність ігрового процесу забезпечує система бездротової зарядки POWERPLAY. До 95 годин автономної роботи дозволяють звільнитися від рутини й повністю зануритися в гру без ризику прикрих поразок.

Плавне переміщення миші — гарантія впевненості рухів гравця. Невагоме ковзання Logitech G PRO X відбувається за рахунок глайдів PTFE без домішок, а швидке реагування забезпечує оновлена технологія LIGHTSPEED з частотою опитування 2К.

Клавіатура Logitech G PRO X TKL

Бездротова ігрова клавіатура Logitech G PRO X TKL — це продуктивність і надійність завдяки технології LIGHTSPEED. Надійна конструкція блоку PROXTKL усуває всі перешкоди між гравцем і його перемогою.

Програмовані клавіші, RGB-підсвічування з функцією LIGHTSYNC, елементи керування мультимедіа та регулятор гучності дають змогу взяти все під контроль на шляху до перемоги.

Професійна клавіатура має удосконалені механічні перемикачі GX, розроблені та ретельно протестовані на ефективність, довговічність і чутливість. Гравець може легко регулювати опір клавіш PRO X за допомогою однієї з двох версій змінних перемикачів — класичних GX Blue, лінійних GX Red або пружинних GX Brown.

Змінні перемикачі клавіатури Logitech G PRO X TKL розширюють можливості персоналізації. Сумісність з іншими виробниками дозволяє легко замінити потрібні ковпачки, виділивши кольором як одну клавішу, так і цілу серію.

Клавіатура PRO X легка і компактна. Відсутність цифрової зони означає більше простору для маневрів миші, а ергономічність та міцність дозволяє подорожувати з девайсом по світовим турнірам.

Програмне забезпечення Logitech G HUB дозволяє запрограмувати складні дії та команди для серії клавіш F1-F12, налаштувати освітлення та анімацію, завдяки чому кожен гравець може виділити важливі ключі або проявити солідарність з кольорами своєї команди.

Серія PRO — результат непохитної відданості потребам кіберспортсменів.
Для створених перемагати немає жодних компромісів, тож будьте на крок попереду разом з Logitech G!

Материалы по теме

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.