Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Maincast виборов права на трансляцію PGL Arlington Major 2022 українською мовою. Про це повідомив хедлайнер студії Віталій Волочай.

Ми програли тендер нашим конкурентам з Казахстану, зі студією в Кірові, але програли чесно, таких грошей за один мажор по доті ще не отримував ніхто і ніколи. Вітання колегам, та успіхів в реалізації планів.

Але, як я й писав кілька днів тому, для нашого вектора розвитку, це було менш важливо, ніж отримання прав на офіційну трансляцію українською мовою.

І сьогодні, з радістю вам повідомляю, що PGL Arlington Major буде офіційно транслюватися українською мовою на каналах Мейнкасту. Всі матчі групового, з вечора до ранку, весь плей-офф, Ваші улюблені коментатори та аналітики, від А до Я.

Нагадаємо, що Мейджор в Арлінгтоні розпочнеться 4 серпня та триватиме 10 днів. Команди з усього світу будуть боротися за 500 тисяч доларів США та бали, необхідні для прямого запрошення на The International.

Читайте також про те, хто саме отримав права на російськомовну трансляцію Мейджора в Арлінгтоні. 

Материалы по теме

Коментатор студії Maincast вступив до лав ЗСУ. Рівно рік тому він набив на руці татуювання з логотипом Monte

0

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм. 

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

Maincast переіменувала свої канали на стрімінгових платформах для більшої зручності глядачів

0

Українська студія Maincast повідомила, що для зручності переіменувала всі свої канали на Twitch та Youtube. Раніше канали називалися досить рандомно і було досить складно згадати їх правильні назви.

НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО! Як правильно розбирати демки з CS від Sergiz

0

Мейнаст започаткував серію навчальних відео в першому з яких колишній гравець Akuma, а нині коментатор студії Sergiz розповідає про те, як правильно та ефективно розбирати свої демки.