Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій yXo Малецький запустив власне шоу на Ютубі «Вуса Шоу» в якому буде брати цікаві інтерв’ю у цікавих людей з кіберспорту українською мовою.

Шоу знято силами студії WePlay, тому і картинка і звук на найвищому рівні, а неперевершена харизма Малецького робить інтерв’ю глибоким та цікавим.

В пілотному випуску гостем програми став колега коментатора по студії WePlay Олександр Enkanis Поліщук. Майже весь годинний хронометраж розмови присвячено війні, її наслідкам для українців та українського кіберспорту і рефлексіям героїв відносно їх роботи на росіян, та присутності росіян у кіберспорті зараз. 

Однозначно рекомендуємо до перегляду, якщо ви вже вийшли з підліткового віку і маєте клепку в голові. 

 

Читайте також про рейтинг ТОР-20 найкращих гравців за всю історію CS:GO.

Материалы по теме

Гра на виживання. WePlay буде транслювати Чемпіонат Світу з футболу у рамках угоди зі стрімінгом MEGOGO

Українська кіберспортивна студія WePlay підлаштовується під воєнні реалії. Кіберспорт в Україні вочевидь знаходиться у напівмертвому стані тож студія шукає нові шляхи розвитку та виживання, крокуючи у напрямку звичайного спорту.

Про роботу на Росію, ставлення до колишніх тіммейтів, що мовчать про війну та багато іншого у великому інтерв’ю з Арсенієм Ceh9 Триноженко

Олексій yXo Малецький разом зі студією WePlay випустив велике і дуже цікаве інтерв’ю з  Чемпіоном Світу з CS 1.6, коментатором, стрімером та одним з найбільших кіберспортивних волонтерів Арсенієм Ceh9 Триноженко.

WePlay Esports адаптуються до війни. Компанія призупиняє роботу своєї турнірної платформи

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet. 

WePlay Esports оголосила список талантів, які висвітлюватимуть BLAST Fall Showdown українською мовою

WePlay Esports відповідатиме за офіційну українськомовну трансляцію турніру BLAST Fall Showdown. Чемпіонат розпочнеться 19 та триватиме до 23 жовтня.  16 команд змагатимуться за 135 000 доларів США та два слоти у фінальний турнір року.