Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Річард Льюїс повідомив, що за його інформацією на спеціальних зборах команд американської ліги LCS з Ліги Легенд Riot були шоковані настроями команд-учасниць.

При обговоренні проблем ліги і подальших напрямків її розвитку на запитання, хто готовий вийти з проекту, позитивно відповіли аж п’ять клубів, тобто половина учасників. Половина команд цілком серйозно хотіла вийти з LCS через проблеми з фінансуванням.

Зрештою лігу залишили лише два колективи: Evil Geniuses, яки за чутками готуються повністю вийти з кіберспорту і Golden Guardians, які успішно виступали в лізі, проте їх власники клуб NBA Golden State Warriors вирішив піти з кіберспорту і зосередитися на баскетболі. 

За інформацією Л’юїса, команди залишили лігу не просто так, а отримавши мільйонні компенсації від Riot, проте журналіст каже, що вони були значно менші ніж 10 мільйонів, які заплатила за слот у лізі Shopify Rebellion клубу TSM у вересні цього року. 

Ситуація показує, що навіть в League of Legends отримання прибутків залишається надзвичайно складним завданням і це при тому, що саме в LoL цього року було встановлено новий рекорд кількості глядачів на трансляції. Фінальний матч Чемпіонату світу дивилося понад 6,4 мільйона глядачів і це без урахування китайської аудиторії. 

Материалы по теме

Стала відома кінцева назва файтингу від Riot і з’явився новий трейлер гри

0

Riot нарешті визначилися з назвою свого файтинга і показали новий трейлер гри. Проект, який називався технічною назвою Project L отримав назву 2XKO.

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

Клуб TSM, який у 2022 році оцінювався у 540 мільйонів доларів, знаходиться на межі закриття

Американський кіберспортивний клуб TSM, який ще у 2022 році видання Forbes називало найдорожчим кіберспортивним клубом світу з оцінкою в 540 мільйонів доларів США, знаходиться на межі банкрутства.

Понад 1500 жінок отримали від Riot Games 80 мільйонів за сексизм та дискримінацію на роботі

0

Riot Games виплатили жінкам, які працювали в компанії з 2014 по 2021 рік 104 мільйони доларів США. Компенсацію отримали 1549 жінок, а причиною, звісно, став сексизм.