Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда NiP, яку останнім часом сильно штормить і яка примудрилася бездарно вилетіти з групи А на ESL Pro League 16, повідомила про підписання фінського гравця Aleksib. 

Гравець замінить Ніколаса Plopski⁠ Гонзалеза, який займе місце на лаві запасних поруч з device.

Повідомляється, що колишній капітан G2 буде керувати Ніпами, замінивши на посаді IGL Хампуса. Відповідно команда стає інтернаціональною і перейде на спілкування англійською мовою. 

«Коли є ознаки застою, потрібна нова енергія, щоб продовжувати прогресувати, і ми вважаємо, що настав правильний час, щоб зробити більші зміни, ніж зазвичай: залучити Aleksib як IGL і перевести наше спілкування на англійську», — сказав тренер команди Гундерсен.

На цей час склад команди виглядає наступним чином: 

Hampus «⁠hampus⁠» Позер Фредрік
«⁠REZ⁠» Стернер
Патрік «⁠es3tag⁠» Хансен
Людвиг «⁠Brollan⁠» Бролін
Алексі «⁠Aleksib⁠» Віролейнен

Даніель «⁠djL⁠» Наранчич (тренер)

Ніколас «⁠Плопскі⁠» Гонсалес Замора (на лаві запасних)
Ніколай «⁠device⁠» Рідц (у відпустці)

Читайте також про жіночий склад з CS:GO, який створили NiP. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.