Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Проте дана публікація рейтингу важлива, тому, що саме вона підбиває результати першого півріччя 2022 року. Тобто зараз ми маємо офіційні підсумки виступу команда за пів року і можна проаналізувати прогрес та регрес окремих колективів. 

Гарно, що всі українські команди, окрім академки NAVI, завдяки успішним виступам  суттєво покращили свої позиції. Лідерами після половини року залишаються EC Kyiv. 

EC Kyiv — 51 місце (+19)
B8 — 59 місце (+8)
Iron Branch — 67 місце (+22)
NAVI Junior — 132 місце (-3)

Нагадаємо як саме HLTV рахують свій рейтинг.

Командний рейтинг базується на досягненнях команд за останній рік (з значним падінням балів протягом кожного місяця), поточній формі за останні два місяці та результатах останніх подій за останні 3 місяці.

Кожна команда повинна мати ядро ​​з трьох гравців, щоб зберегти свої очки. Через триваючий спалах коронавірусу онлайн-результати, які раніше мали мінімальний вплив, тепер мають більшу вагу, оскільки вони також включені в підкатегорії «Досягнення» та «Останні події».

Нижче наведено поточну таблицю 30 найкращих команд станом на понеділок, 4 липня, у якій видно, як розподіляються бали. 

Боротьба NAVI та FaZe за перше місце рейтингу вирішить IEM Cologne

Дві топові команди світу з найвищим рейтингом мали різні результати в червні, особливо на весняному фіналі BLAST, де Natus Vincere стали чемпіонами, тоді як FaZe довелося задовольнитися жалюгідним 5-6-м місцем, програвши нікому іншому, як російсько-українським суперникам.

Перед змаганням у Лісабоні за $425 000 Natus Vincere поступилися місцем у рейтингу ENCE після успішних виступів останніх та заміни багаторічного капітана чорно-жовтих Кирила Boombl4⁠ Михайлова, який відняв 20% від загальної кількості очок команди. Після того, як NAVI підписала Віктора sdy Оруджева, та перемогла на BLAST, NAVI опинилися дуже близько від того, щоб змістити  FaZe з першого місця.

Перемога не лише дала їм максимальну кількість балів за подію, але й низьке місце команди FaZe стало значним поштовхом у зближенні команд у світовому рейтингу.

Тим часом FaZe змогли посісти друге місце на онлайн-кубку Roobet Cup, але все, що нижче першого місця для команди №1 грає тільки в мінус. Очевидно, що з моменту завершення PGL Major, домінування FaZe зменшилося.

IEM Cologne не за горами. Турнір, який Керіган раніше називав обов’язковим для перемоги в цьому сезоні, вже зовсім близько і на ньому буде вирішуватися доля першого місця світового рейтингу. Форма FaZe натякає на те, що команда має великі шанси втратити трон. 

Стрибок Vitality на п’яте місце в загальному заліку

Не секрет, що 2022 рік так і не став роком Vitality, хоча вони на це дуже розраховували. Завдяки розчаровуючим результатам як на PGL Major, так і на IEM Dallas, команда ледве потрапила в першу десятку на початку червня. Однак, коли відбувся весняний фінал BLAST, франко-данська команда швидко взялася за роботу й показала, на що вона здатна.

Поразка G2 з рахунком 1-2 у стартовій серії була поганим початком, проте команда швидко відновилася, перемогла paiN, ENCE, а потім взяла реванш у G2 та зробила грандіозне протистояння проти Natus Vincere, проте програла в ньому.

OG увійшли в топ-15

За один місяць OG, піднялися на 18 місць і зараз займають 13 місце у світовому рейтингу. Ще у квітні команда не змогла пройти кваліфікацію на Major в Антверпені, але зараз вона повертається у топ.

Цьому сприяли серйозні зміни, коли Вальдемара valde⁠ Бйорна Вангсо та Ніколая niko⁠ Крістенсена було замінено на молодших Адама NEOFRAG⁠ Зухара та Мацей F1KU⁠ Мікласа. Після замін команда зайняла 3-4 місця на GET Dubai та на весняному фіналі BLAST.

Варто зазначити, що OG не набрав максимальної кількості очок на турнірі в Лісабоні, повернувшись додому лише з 80%, оскільки Абдул degster⁠ Гасанов замінив основного снайпера Матеуша mantuu⁠ Вільчевського, який вибув через хворобу.

Навіть маючи лише кілька зіграних матчів після зміни складу, OG виглядала зовсім іншою командою у порівнянні з тим, як вони показали себе на RMR. Цього разу вони були здатні кинути виклик навіть найкращим, як вони це зробили, перемігши Natus Vincere та ENCE протягом Бласту.

Entropiq і Complexity вилітають з топ-30

Двома найбільшими розчаруваннями в рейтингу минулого місяця є Entropiq та Complexity, які випали з топ-30 після багатьох поразок для обох організацій, причому росіяни посідають 31-е місце, а північноамериканська команда впала ще нижче.

Одним із головних факторів падіння Entropiq на 31 місце стало приєднання до команди Миколи mir⁠ Бітюкова, який замінив Віктора Lack1⁠ Болдирєва, через що росіяни втратили 20% балів. Після підписання гравця виступи Entropiq на турнірах не покращились. Команда посіла 5-6 місце на ESL Challenger EU та 13-16 місце на Roobet Cup. Ці місця точно не принесли команді жодної користі, навпаки тільки прискорили падіння в рейтингу.

Між тим, останні чотири тижні для Complexity були просто катастрофою, команда фінішувала останньою у двох змаганнях – GET Dubai та Roobet Cup. Північноамериканський клуб не зміг здобути жодної перемоги в трьох зіграних матчах, поступившись OG, Cloud9 та Astralis. Перша половина року для американців стала катастрофою. 

Можна додатково відзначити

– BIG потрапили до першої десятки, здобули титул, здолавши FaZe у фіналі
– Movistar Riders йдуть в гору і посідають 14 місце в загальному заліку
– 00NATION повернулися до топ-30
– Rare Atom команда, що вперше потрапила до топ-30

Читайте також про чергову перемогу EC Kyiv на міжнародному турнірі. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.