Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv без проблем перемогла команду Apeks та пройшли у фінал нижньої сітки ESEA Advanced Season 41 Europe.

Навіть якщо кияни програють у наступному матчі, вони вже гарантували собі учать в ESL Challenger League S41 Relegation, але у разі перемоги можуть заробити прямий слот у ESL Challenger League S42.

Чекаємо на нові перемоги та вболіваємо за українців. 

Склади команд

Результат матчу

Статистика матчу

Читайте також про перемогу EC Kyiv у міжнародному турнірі. 

Материалы по теме

EC Kyiv отримала пряме запрошення на турнір CCT Central Europe Series 1, який входить до серії Champion of Champions Tour

0

Українська провідна команда з CS:GO EC Kyiv отримала пряме запрошення на CCT Central Europe Series 1, куди сьогодні пройшла по кваліфікаціях команда Monte з Woro2k у складі.

Річард ⁠shox Папійон буде грати за команду Apeks, яка займає лише 60-те місце світового рейтингу

0

Тридцятирічний  Річард ⁠shox Папійон приєднався до команди Apeks після виходу з Liquid. Колись зірковий гравець продовжить кар’єру у команді, яка навіть не входить в перші пів сотні світового рейтингу. 

Колишній гравець pro100 доповнив склад української команди EC Kyiv

0

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

EC Kyiv звільнила Дениса Amster Ляшенко через те, що не змогла виконати поставлені завдання

Київський гравець Денис Amster Ляшенко повідомив, що залишив склад найсильнішої української команди EC Kyiv. Це сталося після того, як команда програла дуже важливий матч команді Finest та не змогла пройти в ESL Challenger League S42.