Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомими склади збірних Швеції та Бразилії, які братимуть участь у шоу матчі по футболу, що відбудеться перед фіналом IEM Rio Major.

Організатори підібрали дійсно легендарних гравців, подивитися на гру яких на футбольному полі точно збереться дуже багато уболівальників, в тому числі і олдскульних. 

Збірна Швеції

За шведів зіграють пенсіонери, які не пройшли на мейджор. Тут jw, Get_RiGhT, f0rest, olofmeister та friberg.

Збірна Бразилії

Несподіванкою стало те, що всі очікували участь за Бразилію якихось пенсіонерів, а виявилося, що грати будуть гравці, які беруть участь у самому мейджорі. 

За Бразилію зіграють fer, fnx, Fallen, TACO та coldzera. Звісно це малоймовірно, але що Fallen і компанія будуть робити, якщо їх команда вийде у фінал турніру?

Матч відбудеться 13 листопада прямо перед фінальним поєдинком Мейджора. 

Читайте також статтю про те, як співробітники БК заробляють на підставних матчах.

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.