Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

VALORANT це не тільки великі професійні турніри для чоловіків. Саме зараз у різних регіонах планети проходить жіночий турнір Valorant Game Changers 2022 в якому беруть участь десятки колективів і де розігрується призовий фонд у 30 000 доларів.

В регіоні EMEA з першого туру, в якому брало участь 100 колективів, та який проходив за швейцарською системою, в Play-off пройшли NAVI Celestials, у складі яких грає п’ять турецьких гравчинь.

На своєму шляху NAVI здобули п’ять перемог і одну поразку, після чого потрапили в сітку Double Elimination на 32 команди.

Проте мало хто знає, що в турнірі бере участь українська жіноча команда з VALORANT з назвою Eternity Gate, яка так само вийшла у Play-off турніру з п’ятьма перемогами та однією поразкою. Команда фактично не має ні професійної орнанізації, ні логотипу, проте успішно виступає у великому турнірі.

Поки NATUS VINCERE розповідають, що в Україні немає талантів, всупереч цим заявам українські дівчата доводять протилежне. 

Читайте також про всі команди, які стали партнерами Riot Games у франшизних професійних лігах. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.