Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

VALORANT це не тільки великі професійні турніри для чоловіків. Саме зараз у різних регіонах планети проходить жіночий турнір Valorant Game Changers 2022 в якому беруть участь десятки колективів і де розігрується призовий фонд у 30 000 доларів.

В регіоні EMEA з першого туру, в якому брало участь 100 колективів, та який проходив за швейцарською системою, в Play-off пройшли NAVI Celestials, у складі яких грає п’ять турецьких гравчинь.

На своєму шляху NAVI здобули п’ять перемог і одну поразку, після чого потрапили в сітку Double Elimination на 32 команди.

Проте мало хто знає, що в турнірі бере участь українська жіноча команда з VALORANT з назвою Eternity Gate, яка так само вийшла у Play-off турніру з п’ятьма перемогами та однією поразкою. Команда фактично не має ні професійної орнанізації, ні логотипу, проте успішно виступає у великому турнірі.

Поки NATUS VINCERE розповідають, що в Україні немає талантів, всупереч цим заявам українські дівчата доводять протилежне. 

Читайте також про всі команди, які стали партнерами Riot Games у франшизних професійних лігах. 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.