Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Абай Hobbit Хасенов опублікував у своєму інстаграм пост про перехід до американської команди Cloud9. Гравець каже, що завжди мріяв грати за іноземний клуб і нарешті його мрія здійснилася.

Вітаю всіх!
У мене в мріях завжди було потрапити до закордонної організації, (як у будь-якого СНД гравця), відчути, випробувати цю атмосферу зсередини. Поспішаю Вам сказати, що ця мрія здійснилася та навіть більше! Одна з найбільш іменитих і великих організацій – Cloud9, підписали мене і мою команду, у тому числі нашого наставника, лідера, і просто хорошу людину – Костянтина! Він максимально сприяв найкращому результату з огляду на останні події. У цей не простий момент, всі ми знаємо, що тільки заради нас і нашої команди, він залишив керівний піст, щоб триматися разом як єдиний злагоджений організм, велика подяка Всевишньому, що звів мене з цією людиною! А також, дякую Гамбіт, ця організація завжди буде в моєму серці – це мій перший дім! Але, Час рухатися далі! У передчутті найкращого!

Нагадаємо, що ще 16 березня Костянтин groove Пікінер пішов з посади спортивного директора Gambit. Судячи зі слів Хоббіта, можна зробити припущення, що саме тоді могли початися перемовини щодо переходу Gambit під крило іншої організації. 

Материалы по теме

Російська МТС списала кілька мільйонів доларів через закриття кіберспортивного клубу Gambit

Російська МТС повідомила про списання збитків на суму 207 мільйонів рублів (близько 2 мільйона доларів за нинішнім курсом) через переоцінку вартості кіберспортивного клубу Gambit Esports, діяльність якого було призупинено майже одразу після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

Контрольна закупівля показала, що кіберспортивна академія Hobbit навчає росіян і приймає гроші через підсанкційний Сбербанк

Діана Федченко перевірила кіберспортивну академію Чемпіона Мейджора Hobbit стосовно того, чи припинила академія працювати з росіянами. Раніше на сторінці MAJOR BY ABAY Academy з’явилося оголошення про те, що академія знову набирає росіян на навчання.