Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Абай Hobbit Хасенов опублікував у своєму інстаграм пост про перехід до американської команди Cloud9. Гравець каже, що завжди мріяв грати за іноземний клуб і нарешті його мрія здійснилася.

Вітаю всіх!
У мене в мріях завжди було потрапити до закордонної організації, (як у будь-якого СНД гравця), відчути, випробувати цю атмосферу зсередини. Поспішаю Вам сказати, що ця мрія здійснилася та навіть більше! Одна з найбільш іменитих і великих організацій — Cloud9, підписали мене і мою команду, у тому числі нашого наставника, лідера, і просто хорошу людину — Костянтина! Він максимально сприяв найкращому результату з огляду на останні події. У цей не простий момент, всі ми знаємо, що тільки заради нас і нашої команди, він залишив керівний піст, щоб триматися разом як єдиний злагоджений організм, велика подяка Всевишньому, що звів мене з цією людиною! А також, дякую Гамбіт, ця організація завжди буде в моєму серці — це мій перший дім! Але, Час рухатися далі! У передчутті найкращого!

Нагадаємо, що ще 16 березня Костянтин groove Пікінер пішов з посади спортивного директора Gambit. Судячи зі слів Хоббіта, можна зробити припущення, що саме тоді могли початися перемовини щодо переходу Gambit під крило іншої організації. 

Материалы по теме

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

Gambit закрили ще один склад, з початку війни клуб втратив 5 з 6 складів

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, повідомив про закриття ще одного складу, на цей раз з гри Apex Legends. Раніше команда продала свій склад по CS:GO, а також закрила два склади з Dota 2. На цей час в складі клубу залишається тільки чемпіонський склад з Valorant.

Gambit розпустили останній склад з Dota 2. В команді залишилося лише два склади по не популярним в східній Європі іграм

0

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, остаточно пішов з Dota2. Сьогодні команда повідомила про закриття свого другого складу з доти. У квітні команда звільнила свій основний склад з популярної кібердисципліни. Також команда продала свій зірковий склад з CS:GO американцям Cloud9.

Данкан «Thorin» Шілдс назвав суму за яку Cloud9 придбали склад Gambit. На його думку це надзвичайно вигідна ціна

0

Скандальний треш-толкер кіберспорту Данкан «Thorin» Шілдс прокоментував приєднання складу Gambit до Cloud9 та назвав суму, за яку відбулася угода.