Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тлі страйку гравців і загрози зриву літнього сезону ліги LCS з League of Legends директор клубу Gen.G Арнольд Гур закликав Riot змінити підхід до монетизації ліги та сісти з командами за стіл перемовин.

Хоча Гур представляє команду, яка грає в іншому набагато успішнішому регіоні LCK і його команда є одним з лідерів ліги, бос клубу наголошує, що клуб ніколи не приносив прибутку. Гур закликав Riot зібралися разом з командами і вигадали іншу бізнес-модель для ліги, яка принесе прибутки. 

 

На думку Гура будь-яка нова модель повинна зосередитися на підтримці організацій-учасників на плаву та забезпеченні справедливої ​​та розумної оплати праці персоналу та гравцям.

В новій моделі можна більше зосередитися на правильному розподіленні доходів від трансляцій, сконцентруватися на цифрових стимулах для глядачів і більше уваги приділяти мерчу. 

Арнольд Гур є чи не єдиним CEO великої організації, який регулярно відкрито каже про проблеми кіберспорту і збитковість існуючої моделі більшості ліг в тому числі франшизних ліг з LoL. 

Материалы по теме

Стала відома кінцева назва файтингу від Riot і з’явився новий трейлер гри

0

Riot нарешті визначилися з назвою свого файтинга і показали новий трейлер гри. Проект, який називався технічною назвою Project L отримав назву 2XKO.

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

Понад 1500 жінок отримали від Riot Games 80 мільйонів за сексизм та дискримінацію на роботі

0

Riot Games виплатили жінкам, які працювали в компанії з 2014 по 2021 рік 104 мільйони доларів США. Компенсацію отримали 1549 жінок, а причиною, звісно, став сексизм.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.