Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чотири росіянина виступають на IESF World Esports Championship 2024: Asia and Oceania Qualifier за збірну… Бахрейна.

Гравці Руслан FR1Z3R Гасанов, Андрій PREPOD77 Лагунов, Андрій 4YDO Ільїн та Даніїл NEOZ Колбишев грають в PUBG Mobile і на Liquipedia мають в профілях по два прапори – російський і Бахрейну, що може вказувати на подвійне громадянство. 

Ще у квітні цього року команда Brute Force, до складу якої входять росіяни, виступала під прапорами Росії, проте вже в травні гравці змінили прапори на прапори Бахрейну. Турнір IESF є другим івентом, де вони грають під громадянством іншої країни. 

У своїх соціальних мережах росіяни агітують вболівати за Бахрейн, водночас організація Brute Force має коріння в Саудівській Аравії і базується в Бахрейні. 

Наразі невідомо, чи росіяни дійсно змінили громадянство з російського на Бахрейну, чи це просто спосіб маскування, враховуючи, що росіян не допускають під російськими прапорами на турніри IESF. 

Скоріш за все останнє, бо їх команда Brute Force не має акаунтів в загально прийнятих соціальних мережах, зато має акаунт в телеграмі, який веде російською мовою. При цьому цей акаунт постить результати ігор збірної Бахрейну.

Материалы по теме

Збірну Хорватії дискваліфікували з відбіркових на Чемпіонат світу

0

Збірну Хорватії з CS2 будо дискваліфіковано з європейських відбіркових до Чемпіонату світу серед збірних WEC2024. Порушення було встановлене не античитом, а суддями турніру після гри проти збірної Ізраїлю.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.