Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З Apple Store зникли всі додатки пов’язані з холдингом VK, який належить російському пропутінському олігарху Алішеру Усманову. Сюди входить сам додаток соціальної мережі Вконтактє, Месенджер, VK Музика, та пошта Mail.

Нагадаємо, що Алішеру Усманову належить і кіберспортивний холдинг ESForce, до якого належить відомий кіберспортивний клуб Virtus.pro. 

Нещодавно клуб вдалося вивести з під санкцій, переоформивши його на якогось, не маючого до кіберспорту жодного відношення, громадянина Вірменії Арама Караманікяна.

Після видалення додатків з Apple Store акції холдингу почали стрімке падіння униз. 


Коментар Gameinside:

Судячи з досвіду нам залишається лише запастися попкорном і очікувати, як один нікому невідомий вірменин скоро стане власником мережі ВКонтактє. 

Материалы по теме

Інсайд від Мейлшторма: NAVI підписали Shigetsu. Останні пів року українець грав у складі з росіянами принаймні на шести великих російських турнірах

Російський коментатор Maelstorm поділився інсайдом, що NAVI підписали нового кері українця Максима Shigetsu Попадинця. Раніше гравець виступав за команду Cybercats.

VK Play намагається отримати ексклюзивні права і замінили Steam та Epic Games Store в Росії

Російська компанія VK планує перетворити свій сервіс VK Play в аналог таких головних ігрових платформ, як Steam та Epic Games. Джерела повідомляють, що компанія вже веде перемовини з розробниками ігор і планує отримати ексклюзивні права на Росію та деякі дружні країни так званого СНД.

VK просить у держави 3 мільярди, щоб перевести російські ігри на національний двигун

Компанія VK, пов’язана з російським олігархом Алішером Усмановим, який також володіє кіберспортивним холдингом ESForce, запросила у Мінцифри Росії 3 мільярди рублів на розробку ігрового двигуна за прикладом популярного у світі  Unreal Engine, на якому побудовано багато кіберспортивних ігор.