Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Русскоязычный инсайдер Алексей “OverDrive” Бирюкова, на своей странице в Вконтакте поделился новым инсайдом. По его словам Dosia перестает играть за Mustang Crew, а Hobbit в этом году уже вряд-ли поедет на мажор.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Dosia получил разбан на Twitch спустя почти 3 дня

Цитата Аркадия:

Dosia не будет играть за Mustang Crew, теперь он фул фокус на стриминг. Правильное решение!

Hobbit лишил себя вероятности поехать на Мажор, команды из топ RMR рейтинга замены делать не будут. Шансы Winstrike поехать на Мажор теперь стали призрачными. Мало того, это будет штраф по очкам за замену, так ещё и придётся играть миксом. Один из вариантов куда может пойти Абай, очевидно, что pro100!

Напомним, что эти два игрока с командой Gambit Esports победил на DreamHack Austin 2017 и на чемпионате мира PGL Major Kraków 2017.

 

Материалы по теме

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Олександр s1mple Костилєв хотів зіграти шоу-матч проти росіянина Donk, але йому заборонили NAVI

Олександр s1mple Костилєв прагнув зіграти проти російського вундеркінда CS2 Donk в шоу-матчі, де також мали зіграти його друзі стрімери Evelon і Buster, а також відомий російський кіберспортивний діяч Overdrive, який і був ініціатором події.

Казахстанська команда за участі Dosia зіграє в турнірі Путіна за 500 тисяч доларів

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.