Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Британский аналитик в сфере CS:GO Данкан Thorin Шилдс в своем твиттере неудачно подшутил над командой Entropiq после поражения на турнире V4 Future Sports Festival 2021, после чего игрок Entropiq Алексей El1an Гусев сразу же послал Торина на три весёлых буквы, прямым текстом и без лишних слов.

Напоминаем, что Gambit Esports одержали победу над командой Entropiq в рамках данного турнира со счетом 3:2. Гранд-финал вместил в себя все 5 карт, чем и спровоцировал Торина на шутку. По словам Данкана Thorin Шилдса, он давно так долго не смотрел матч, чтоб в конечном итоге дождаться, как «кого-то тр*хнут». На что El1an ответил коротко и ясно:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Gambit Esports стали победителями лан-турнира V4 Future Sports Festival 2021, обыграв Entropiq

Сама команда Entropiq не подала виду и колко ответила на заявление Шилдса:

Надеемся, ожидание того стоило, и вам понравилось смотреть игру.

Британский аналитик ретвитнул пост El1an к себе на страницу, и комментарий молодого киберспортсмена в сторону Торина набрал в 2 раза больше лайков нежели само высказывание Шилдса.

С 17 по 21 ноября проходил турнир V4 Future Sports Festival 2021, на котором 12 команд разыграли призовой фонд в размере $300 000, детальнее следить за результатами вы можете в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Перехід українця SENSEI в російську команду Entropiq під час війни — реакція спільноти та лідерів думок

Новина про те, що черговий українець буде виступати за російську команду, сколихнула українську кіберспортивну спільноту. Про перехід SENSEI до Entropiq висловилися Олександр Петрик та Іван Шевцов, також багато негативних коментарів залишили українці в різних пабліках.

Entropiq виставляють Elian на трансфер. Українець SENSEI зіграє за російську команду в якості заміни на ESL Challenger Rotterdam

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше. 

Інсайдер OverDrive пророкує, що українець SENSEi буде грати за російську комнаду Entropiq

За інформацією російського інсайдера OverDrive український гравець SENSEi проходить тест в російській команді Entropiq на місце El1an. Якщо інформація підтвердиться, гравець, який ще зовсім недавно виступав за збірну України та зайняв друге місце на Чемпіонаті Європи, поставить хрест на своїй кар’єрі в рідній країні.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.