Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри у Групі B на ESL Pro League 16 і саме час проаналізувати, що саме відбувалося в групі. До вашої уваги персональна колонка, де автор аналізує події минулого тижня.

Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд. 
Instagram: @OfficialMr_Jury
twitter: @OfficialMr_Jury

Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport


Вже другий тиждень ми з вами спостерігаємо за цілою лігою команд, котрі змагаються за рейтинг, славу та гроші. Дуже велику купу грошей! У випадку окремої команди ця купа може сягати ледь не небес. Та поки їм вони не світять, от зовсім. Словом, Мальта, республіка Мальта, тиждень другий, група наступна за першою — оглядаємо результати. Рушаємо!

Почнемо з найбільш очікуваного результату

Португальцям, з FTW, ніхто нічого не давав, окрім досвіду. Колектив одразу хапнув по повній програмі, адже зустрівся з Faze Clan в першому матчі.

Поразка з рахунком 0 — 2, буквально закріпилася за колективом до завершення стадії. Але є виключення — це можна назвати заслугою BIG. Німці примудрилися програти свою карту, хоч на вирішальній карті зробили одну з розгромних половин за групу. До цього ми повернемося окремо.

Стосовно статистики:

 • проти Faze Clan тільки kst був плюсовим (+2);
 • проти Outsiders Ag1l — (0);
 • він же тримав планку в матчі з німцями (+5);
 • проти бразильців кращим був stadodo — (+15);
 • проти іспанського колективу посипалися всі.

Перше розчарування. MIBR.

Підозри закралися зі стартової серії проти G2. Там команда програла свою карту з меншим рахунком, ніж вибір опонента 5 — 16 до 10 — 16. У грі з Faze Clan справи пішли краще — відбили одну карту, проте є один нюанс. Команді без прапора MIBR програли ледь не з найгіршим результатом за весь час на турнірі. Ну й перемога над португальцями, котра не вирішувала нічого.

А де матч проти BIG, запитаєте ви. Розповідаю: а цей матч став прикрасою групи. Команди влаштували розмін картами з суперником, та зіграла максимальну кількість зіграних раундів (16 — 14 та 14 — 16).  Емоцій було стільки, що через край переливалося з кубка ESL Pro League. Так було до третьої карти де рахунок 16 — 1 повністю зіпсував весь настрій від протистояння.

Статистика гравців за п’ять матчів:

 • суцільний «мінус» проти G2 та Outsiders;
 • (+15) для JOTA проти Faze Clan;
 • плюсові HEN1 (+11) та exit (+2) проти BIG;
 • єдиний «мінус» у грі з португальцями дістався Tuurtle (-5).

Друге розчарування. BIG.


(надто вже підходить фото до результату команди)

Коли німці поступилися Outsiders, стало зрозуміло, що справи підуть дуже погано. Віра в цю німецьку машину, щоправда, ще залишалася. Матч проти G2 був тому підтвердженням та надією. Дуже близьке протистояння, з подвійними додатковими раундами. Напевно цей матч зарядив команду, бо потім почалися перемоги: проти MIBR та FTW. Однак, єдиний матч, котрий їм був потрібен, команда не потягнула. Надзвичайна кількість помилок та незрозумілих моментів, а ще максимально фартові моменті для Faze Clan.

Статистика BIG:

 • Outsiders — суцільний «мінус»;
 • G2 — плюсовий faveN (+18);
 • MIBR — мінусові k1to (-3) та faveN (-7);
 • FTW — мінусовий k1to (-7);
 • Faze Clan — мінус вся команда.

Розчарування третє. Outsiders.

Чому розчарування? Та тому, що ці п’ятеро пройшли в наступну стадію! Сказати, що команда готова показувати конкурентну гру я не можу, бо це не так. Факт, вони обіграли всіх, окрім фаворитів групи. Але це швидше валун в город іншим командам. Якби все розвивалося у паперовому сценарії, то:

 • матч проти BIG був програний;
 • близька зустріч проти MIBR, яку вони могли програти.

І вже від того відштовхуватися. Але це вакуумні умови.

Статистика Outsiders:

 • плюсові проти BIG;
 • плюсові проти FTW;
 • плюсові Jame (+5) та fame (+2) проти Faze Clan;
 • плюсові проти MIBR;
 • плюсовий Jame (+2) проти G2.

Суперечливе враження. Faze Clan.

Давайте одразу, я не є фанатом колективу з різних причин, але постараюся бути максимально об’єктивним. Якщо не вийде — гайда в коментарі обговорювати, де я був не до кінця стриманим. Отже, матч проти FTW.

Майже одразу стало зрозуміло, хто тут татко. Бідні португальці таких лекцій наслухалися, що на рік може вистачити. Двічі по 16 — 4. Першою звісточкою проблем стала програна карта MIBR, так, серію колектив забрав, але поступитися п’ятій команді групи — такий собі привілей для першої команди світу.

Ще більшою проблемою став власний, програний, de_ancient (5 — 16). Скажете: «але ж вони виграли у аутсідерс їхню карту з тим же рахунком«, згоден, але там саме Outsiders зробили помилку. Вони побачили, що Faze Clan стабільні на de_dust2, вирішили цим скористатися — не спрацювало. Так чи інакше, клан переміг, хоч ледь не вляпалися в камбек на de_inferno.

А ось так виглядає різниця класу. Як бонус — вказати Outsiders на їх місце. G2 пішли тим самим шляхом, взяли de_dust2 та розклали Faze Clan на власному виборі, а потім на виборі суперника. Програно по справі, суперник був сильнішим.

Третій акт вибору de_dust2, цього разу від німців. Важко сказати, як би завершилася карта, якби BIG не помилялися в такій кількості, але ми оглядаємо — не фантазуємо (я пам’ятаю, що робив це вище, вибачте, надто вже горить з проходу без прапорових). З цікавого варто зазначити, що BIG двічі вигравали першу сторону та програвали другу, з однаковим рахунком  9 — 6 та 2 — 10.

Статистика гравців Faze Clan:

 • FTW. Команда в «плюсі», karrigan в «нулі»;
 • MIBR. Команда в «плюсі», karrigan (-12);
 • Outsiders. Команда в «плюсі», karrigan (-18) та rain (-1);
 • G2. Команда в «мінусі», ropz (+1);
 • BIG. Команда в «плюсі», karrigan (-12).

Найбільше здивування. G2.

Напевно, варто почати з того, що іспанський клуб став рекордсменом турніру. Вони стали першими, хто вийшов з групи, не програвши жодної карти. До цього рекорд належав NAVI (10 — 1).

Що стосується команди — я не покладав багато сподівань на них. В пам’яті ще живі спогади про те, як вони грали осінню групу. А ще новини про те, як важко добиралися гравці до місця проведення чемпіонату. Але був не правий.

Майже прак, а не офіційну гру, G2 зіграли з бразильцями  (16 — 5 та 16 — 10). Класне протистояння вийшло з німцями, але здалося, що тут G2 трошки розслабилися (19 — 16 та 19 — 17), але з додатковими раундами. Таки прак проти FTW (16 — 5 та 16 — 6). Прохідна, робоча серія проти Faze Clan (16 — 7 та 16 — 12). Потрійний розвал у матчі з Outsiders. Там просто було три половини зі схожими рахунками. І якщо на першій карті команда просто закрила опонента на його карті (16 — 2), то на власній довелося повертатися з 3 — 12. Повернення відбулося, на додаткових шансів в аутсідерів не було.

Статистика гравців G2:

 • MIBR. Команда в «плюсі», HooXi m0NESY по (-3);
 • BIG. Команда в «плюсі», HooXi (-18) та jks  (-4);
 • FTW. Команда в «плюсі», huNter (-1);
 • Faze Clan. Команда в «плюсі», HooXi (-3) та huNter (0);
 • Outsiders. Команда в «плюсі»,  jks  (-5).

В останньому матчі NiKo та m0NESY взагалі зробили собі статистику +25! Але на таких суперниках гріх не зібрати врожай.

Ще трошки статистки. Вашій увазі п’ять найбільш розгромних рахунків за першу сторону:

G2 vs Outsiders | 13 — 2

Outsiders vs MIBR | 13 — 2

BIG vs FTW | 14 — 1

BIG vs MIBR | 14 — 1

Faze Clan vs MIBR | 15 — 0

Як бачимо, бразильці стали рекордсменами групи В. Припускаю, вони не особливо раді цьому досягненню.

Підводячи риску під всім вище написаним, можна сказати, що група принесла більше неприємних вражень, ніж позитивних. Єдиним плюсом можна вважати форму колективу G2. TOP1 абсолютно в розібраному стані, виїжджають на індивідуальному перфомансі гравців. Вихід із групи це швидше підтвердження того, що решта команд в ще гіршому стані. BIG та MIBR розчарували майже в нуль, і якщо в перших подекуди видно сонячне світло, то у бразильців темрява непроглядна.

Від португальців ніхто нічого не чекав, припускаю, як і вони самі. Для них це крутий досвід — відібратися на такий турнір та побувати на ньому. Думаю, що наступного разу ми не скоро почуємо про них. Якщо почуємо взагалі.

Вихід Outsiders в наступну стадію — це окремий та величезний мінус групи. Жеребкування 1/8 буде ще не скоро та сподіваюся їм випаде хтось, хто знесе їх одразу!

На останок пропоную поговорити про групу С, матчі якої починаються в середу, 14 вересня.

ENCE оновилися та ще не показувалися в цьому сезоні, Heroic були надто нестабільними на осінніх групах Blast Premier. Astralis також не приклад стабільної гри. MOUZ мають непоганий вигляд, але на фоні команд мінімум Т2 рівня. Complexity та HEET відверто темні конячки, що можуть здивувати одну чи дві команди.

Які команди вийдуть з групи? Простіше сказати, хто не потрапить в наступну стадію: американці та французи, тобто Complexity та HEET. Решти команд будуть міситися до останнього, принаймні, хочу в це вірити! 🙂

На цьому бажаю вам хорошого дня! Нашим хлопцям та дівчатам ще більше перемог та якомога менше втрат! Ворогу, нічого хорошого, вам тут не раді! Все буде Україна!

P.S. (Майже) всі зображення та статистика матчів була взята з платформи hltv.org

Читайте також про рейтинг найкращих гравців за всю історію CS:GO. 

Материалы по теме

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з

Результати IEM Rio Major Legends Stage — авторська колонка Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці розповідає, хто його здивував на стадії легенд IEM Rio Major, та аналізує результати напередодні Play-off.