Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Gambit Esports стали победителями Funspark ULTI 2021. В противостояние с Entropiq, «красная машина» закрыла игру со счетом — 2:0 (16:7 на Mirage, 16:12 на Dust2). Коллектив Владислава nafany Горшкова заработал титул чемпиона и $150.000

Entropiq заняла второе место и получит $50.000. Ниже можно увидеть статистику за последние две карты:

Статистика взята с портала HLTV.org

Распределение призового фонда:

  • 1. Gambit — $150,000 + слот на Funspark ULTI 2022
  • 2. Entropiq — $50,000 + слот на Funspark ULTI 2022
  • 3. BIG — $15,000
  • 4. ECSTATIC — $15,000
  • 5-6. Astralis — $5,000
  • 5-6. K23 — $5,000
  • 7-8.  fnatic — $5,000
  • 7-8. Complexity — $5,000

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: OverDrive: «Между прочем, Woro2k играет в GORILLAZ»

Напомним, что Funspark ULTI 2021 прошел с 18 по 24 января в онлайне. Коллективы разыграли призовой фонд в размере $250 тыс.

 

Материалы по теме

Перехід українця SENSEI в російську команду Entropiq під час війни — реакція спільноти та лідерів думок

Новина про те, що черговий українець буде виступати за російську команду, сколихнула українську кіберспортивну спільноту. Про перехід SENSEI до Entropiq висловилися Олександр Петрик та Іван Шевцов, також багато негативних коментарів залишили українці в різних пабліках.

Entropiq виставляють Elian на трансфер. Українець SENSEI зіграє за російську команду в якості заміни на ESL Challenger Rotterdam

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше. 

Інсайдер OverDrive пророкує, що українець SENSEi буде грати за російську комнаду Entropiq

За інформацією російського інсайдера OverDrive український гравець SENSEi проходить тест в російській команді Entropiq на місце El1an. Якщо інформація підтвердиться, гравець, який ще зовсім недавно виступав за збірну України та зайняв друге місце на Чемпіонаті Європи, поставить хрест на своїй кар’єрі в рідній країні.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.