Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Генрі Кавілл зніметься та спродюсує серіал за мотивами культової комп’ютерної гри Warhummer 40 000. Актор, відомий за ролями Супермена та Відьмака офіційно підтвердив цю новину.

 …після 22 років досвіду роботи в цій індустрії я нарешті відчув, що маю набір навичок та досвід, щоб втілити в життя кінематографічний всесвіт Warhammer. Співробітництво з Наталі Віскузо в Vertigo було невимовним благословенням, без неї ми б не знайшли ідеального дому в Amazon. А такий дім, як Amazon, дасть нам свободу зробити Warhammer з величезним розмахом.

Генрі в уявленні нейромереж

Раніше цього року Генрі Кавілл, який є великим фанатом Відьмака, несподівано повідомив, що йде з популярного серіалу, що виходить на стримінговій платформі Netflix. Більшість аналітиків пов’язувала цей вчинок зі сварками в середині знімальної групи, але, судячи з усього, Кавілл просто отримав пропозицію Amazon Prime Video від якої було неможливо відмовитися. 

Відомо, що актор є фанатом всесвіту Warhammer і у минулому відвідував Warhammer World з офіційними візитами, і навіть розмальовував фігурки з гри у вільний час. Також актор любить грати в ігри Total War: Warhammer. 

Читайте також: Міністр спорту України разом с міністрами ЄС та багатьох країн світу закликали заборонити виступ росіян навіть під нейтральними прапорами

Материалы по теме

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021. 

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.