Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Heroic здобули принципову перемогу над своїми вічними суперниками Astralis у фіналі Pinnacle Cup Championship 2022 в місті Лунд, Швеція.

Для данської команди цей титул став першим на лані, раніше гравцям весь час чогось не вистачало. Для тріумфу Heroic не знадобилося докладати значних зусиль, вони швидко розгромили титулованого суперника з рахунком 2-0 по картах. За перше місце команди отримала чек на суму 150 тисяч доларів.

В останнє данські команди зустрічалися на груповому етапі ESL Pro League Season 15, тоді Heroic теж були сильнішими у матчі на трьох складних картах. Між командами завжди виникає напруження і вони не скупляться на колкі епітети в бік один одного.

Цього разу, зіткнувшись у вирішальному матчі за титул, Каспер cadiaN⁠ Мьоллер і компанія підтвердили своє домінування, як найкраща команда своєї країни на цей час, завоювавши довгоочікуваний титул на LAN.

Результати фіналу

Сітка турніру

Розподіл призового фонду

1.  Heroic — $150,000
2.   Astralis — $50,000
3.  BIG — $35,000
4.  Finest — $15,000
5-6.  Imperial
5-6.  fnatic
7-8.  EG.PA
7-8.  MIBR

Нагадаємо, що паралельно з Pinnacle Cup Championship 2022 у Дубаї проходив Global Esports Tour Dubai 2022. Цей турнір був куди менш потужним за складом учасників, читайте новину про його результати.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.