Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комп’ютерний клуб Arena 27, що базується в Івано-Франківську, оголосив про створення професійної команди. За словами власників клубу, команда буде позиціюватися, як команда міста, буде спонсоруватися місцевими спонсорами, а грати за неї будуть місцеві гравці.

Нинішній ростер було створено після тестування близько 70 кандидатів. Тренувати команду буде відомий коментатор та аналітик Олександр Shoker Ошека, який колись грав з самим s1mple.

Офіційна заява клубу

Сьогодні хочемо анонсувати вам склад нашої команди з дисципліни СS:GO «А27»!
Це молоді хлопці, які пройшли відбір з 70 учасників ще на початку грудня 2021 року.

Хлопці вже більше п’яти місяців тренуються, грають разом. Були досягнуті деякі позитивні результати. Команда чудово відіграла лігу ESEA Open та пройшла в ESEA Main. А вже в цьому сезоні вона закріпилась в ESEA Main на майбутній сезон.

Реалізувати задумане вдалось завдяки партнеру компаніїї «Blago Developer» з якими ми почали співпрацю ще минулого літа, де вони були генеральним спонсором нашого турніру на 50 тис. грн.
Сьогодні ж ми домовились про партнерство в розвитку команди з дисципліни СS:GO «А27». Приємно розуміти, що компанія «Blago Developer» підтримала нашу ініціативу і розуміє важливість підтримки молодих кіберспортсменів.

Ми молода вмотивована команда. Це тільки початок нашого великої подорожі в Esports! Слідкуйте за нами. Незабаром старт офіційних матчів, які ми обов’язково будемо транслювати. До зустрічі.

Трейлер команди

 

Склад команди A27

Євген speedy Дімнич (капітан)
Віктор onic Бабій
Олег m0lfar Грицак
Віталій GRADUS Протас
Андрій Guthriee Гавриш
Олександр Shoker Ошека (тренер)

Читайте також новину про те, що Андрій Шевченко запускає ініціативу «Спортивний фронт», метою якої буде усунення усіх росіян від спорту як в Україні, так і на світовій арені.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.