Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

XBox створили одну з найкрутіших колаборацій в історії кіберспорту. До 20-ї річниці гри Football Manager в XBox провели конкурс, через який кожен віртуальний футбольний аналітик мав можливість стати справжнім професійним аналітиком футбольного клубу Bromley FC, який грає в національній футбольній лізі Британії. 

З цікавого експерименту створили цілий серіал, який показували по каналу TNT Sports

В прес-релізі Xbox: «Це не трюк. Ми інноваційно підходимо до того, як бренди можуть наймати неймовірних талантів, і вважаємо, що це цікавий спосіб відплатити футбольним уболівальникам, які часто вважають, що вони найрозумніші».

В результаті конкурсу переміг 23-річний Натан Оволабі, в реальному житті екскурсовод стадіону «Вемблі». Повідомляється, що молодий аналітик реально допоміг клубу, який завжди грав в останній професійній лізі Британії і клуб зміг піднятися на лігу вище, показавши в сезоні найкращі результати за 132 останніх роки. 

Результатами іноваційної рекламної кампанії стало 1,5 мільярда показів. Це сприяло збільшенню на 190% кількості гравців Football Manager на Xbox, а Football Manager 24 став найпопулярнішою грою Football Manager усіх часів. Також рекламна кампанія заробила гран-прі Канських левів.

 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.