Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Канал игрока команды Mustang crew Михаила Dosia Столярова был забанен на платформе Twitch. Об этом сообщил у себя в Twitter ресурс StreamerBans.

https://twitter.com/StreamerBans/status/1279136632831123457

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Не знаю, останусь ли я в составе». Интервью с RodjER о новом патче, Virtus.pro и потенциальном решафле в HellRaisers.

Аналитик и журналист в дисциплине CS:GO Александр Petr1k Петрик у себя в Twitter сообщил, что причина бана заключается в следующем:

Какой-то нелюд отправлял ему донаты с запретным словом вчера.

Напомним, что в апреле этого года Столяров объявил о создании киберспортивной организации Mustang crew и представил свой состав в дисциплине CS:GO. Последним турниром для Михаила Dosia Столярова был майский Home Sweet Home Cup 5. С командой Gambit Esports игрок победил на DreamHack Austin 2017 и PGL Major Kraków 2017. За время профессиональной карьеры Михаил заработал 235 тысяч долларов США призовых.

 

 

Материалы по теме

Казахстанська команда за участі Dosia зіграє в турнірі Путіна за 500 тисяч доларів

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.

На Inferno в CS2 розробники видалили історичну табличку Адама Фріберга і плакат Dosia

0

Пам’ятна табличка Адама Фріберга на банані та плакат Михайла Dosia Столярова на піті – дві знакові згадки про фантастичні моменти, які були частиною Inferno у CS:GO були видалені в оновленій версії Inferno у CS2. 

Dosia косплеїть Рогозіна. Арсеній Триноженко звинуватив росіянина у торгівлі власною дупою

0

Колишні суперники старої школи українець Арсеній Ceh9 Триноженко та росіянин Михайло Dosia Столяров посперечалися в інтернеті. Річ у тому, що Dosia повідомив, що вирішив взяти участь у пропагандистській акції “Безсмертний полк” але не в реальному житті, бо цього року акцію в Росії скасували, а в грі Maincraft.