Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стример Илья Мэддисон метафорически сравнил срущихся из-за трансляций турниров по Dota 2 студии и стримеров с бомжами, которые деруться за пакет с говном. Об это Илья написал у себя в Twitter:

Из сообщения можно понять, что стример выступает за прекращение конфликтов за права на трансляции турниров.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Благотворительность ставит рекорды. Gamers Without Borders собрал миллионные просмотры

В комментарии к этому посту зашли Виталий V1lat Волочай и Ярослав NS Кузнецов. Первый, также используя эту метафору, спросил:  «А если любишь говно?».  А талант студии Ruhub задался вопросом: «А зачем бомжам пакет с говном?» На оба эти вопроса Илья Мэддисон не овтетил.

 

Материалы по теме

V1lat злив відсоток, який клуб Outsiders забирає собі від стікерів у CS:GO

Віталій V1lat Волочай у власному телеграмі натякнув на те, що знає, який відсоток від стікерів гравці Outsiders віддадуть клубу.

PGL та VALVE знову закрутили гайки для неофіційних трансляцій. V1lat та Olsior обурилися ситуацією

Офіційний підрядник Valve для проведення The International 11 компанія PGL оголосила нові правила ком’юніті-касту для трансляцій TI. Ці нові правила ще більше ускладнюють неофіційні трансляції та можуть мати великий вплив на депопуляризацію таких трансляцій, хоча останнім часом у багатьох регіонах, в тому числі в Україні, неофіційні трансляції значно випереджали за популярністю офіційні.

Кайл Фрідмен провів розслідування, яке вказує на зв’язки букмекера BetBoob з людьми з уряду Росії

Відомий американський коментатор і аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен разом з колегами провів розслідування, яке показує зв’язки російської букмекерської компанії BetBoom з людьми, напряму пов’язаними з урядом Росії.

Річард Льюїс написав провокативну статтю про росіян в кіберспорті. Розповідаємо, чому українцям потрібно почати з себе, перед тим, як критикувати журналіста

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс випустив чергову провокаційну статтю, яка містить багато суперечливих відомостей і дуже образила багатьох українців. В статті здебільшого відчувається співчуття автора до росіян, які потерпають від санкцій в кіберспорті.